ГоловнаНовини – Антон Ющенко про розважальний контент на TV

Антон Ющенко про розважальний контент на TV - Київський Університет Культури

Антон Ющенко про розважальний контент на TV

 

Режисер найпопулярніших розважальних шоу країни, успішний випускник та викладач факультету кіно і телебачення Антон Ющенко провів майстер-клас для студентів Київського університету культури.

 

 

У «телевізійному житті» Антон відомий за проєктами «Х-Фактор», «Україна має талант», «Голос країни» та іншими топовими шоу.

На початку зустрічі режисер розповів, наскільки змінилася робота телебачення під час війни. Після 24 лютого 2022 року з екранів телевізорів зникли всі розважальні шоу. Втім, це тривало не довго. Телевізійники зрозуміли, що для підняття духу українців потрібні проєкти, які вселятимуть віру і мінімально підтримуватимуть їхній настрій. Відтак, чимало популярних шоу відновилися у новому форматі.

«Бюджети найбільш популярних шоу під час війни скоротилися суттєво. Часто доводилося проводити зйомки на телефон, інтерв’ю записували через «zoom», – згадує Антон Ющенко.

 

 

Як приклад, для студентів, спікер продемонстрував роботи, над якими працював – відеовізитівки з проєктів «Танці з зірками», «Голос країни», «X-Фактор», «Маскарад», «Ліпсінк Батл».

«Ви, митці, маєте навчитися навіть при мінімальних бюджетах створювати максимально круті речі. Це запорука успіху. Бо з грошима можна зробити все, а от без грошей – зможе зробити лише фахівець». Також спікер жартівливо зазначив, що «на телефон можна зняти і кіно».

На завершення зустрічі Антон Ющенко порадив студентам не боятись експериментувати, втілювати оригінальні ідеї та проєкти і обов’язково вірити у власні сили.

Молодь була вдячна за змістовний майстер-клас, сповнений цікавих моментів, тож у фіналі влаштувала обіймашки та фотосесію.

 

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.