ГоловнаНовини – Експозиція студентської графіки на «Трієнале сценографії 2022»

Експозиція студентської графіки на «Трієнале сценографії 2022»

Експозиція студентської графіки на «Трієнале сценографії 2022»

 

Творча молодь факультету мистецтв КУК та факультету дизайну і реклами КНУКіМ експонувала оригінальні афіші до театральних вистав. Презентація відбулась у будинку Національної спілки художників України, де 33 проєкти прикрасили виставку «Трієнале сценографії ім. Даніїла Лідера – 2022».

За словами митців, які завітали на захід, це експозиція найкращих творів у театральній сфері за останні три роки, що створені у співробітництві з Національним академічним театром оперети України.

Серед представлених проєктів студентські афіші для постановок: «Біла ворона» (2019), «Доріан Ґрей» (2020), «Амадеус» (2021).

 

 

Плакати було розроблено студентами-графіками в межах вивчення візуальних метафор на дисципліні «Дизайн-проєктування» під час І-го року навчання (викладач курсу і куратор плакатних проєктів – заслужений художник України Андрій Вікторович Будник).

Працювали над проєктом «Біла ворона», 2019 рік: Чемерис Валерія, Антоненко Анастасія, Антонюк Олександра, Бордюже Поліна, Воропаєва Анастасія, Гальчук Яна, Лазебнюк Валерія, Литвиненко Анастасія, Корнійчук Павло, М’ягков Ігор, Петраш Олександра.

Автори графічних творів до вистави «Доріан Ґрей», 2020 рік – Костик Юлія, Лагута Валентина, Ломко Ольга, Люшня Ярослав, Могиленко Анастасія, Микитенко Микола, Наушенко Марія, Павленко Анастасія, Селезньова Вероніка, Трохимчук Юлія, Холод Юрій.

Учасники плакатного проєкту «Амадеус», 2021 рік: Березнєва Євгенія, Біла Єлизавета, Лютенко Єлизавета, Граб Даніл, Гріщенко Поліна, Лаптєва Анна, Підгурська Софія, Резекіна Яна, Поліщук Софія, Чернушевич Анастасія, Шешукова Вероніка.

 

 

Молодь вдало поєднала відтінки кольорів та різні графічні елементи залежно від сюжету спектаклів, відтворивши неповторні образи.

 

 

На відкриття виставки завітали студенти із батьками, старшокурсники розповіли про ідеї своїх творів першокурсникам, які запланували для себе теж брати участь у подібних заходах.

 

 

 

Студентські роботи отримали позитивні відгуки від корифеїв українського мистецтва сценографії – головної художниці Національної опери Марії Левитської і художника угорського театру Атіли Віднянського, випускника університету культури Олександра Білозуба, який навчався у 1986-1989 рр. на кафедрі режисури та акторської майстерності професора Д. Чайковського.

 

 

За підсумками трієнале планується видати виставковий каталог і оприлюднити матеріал у журналі «Антиквар».

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.