
В університеті культури пройшов феєричний Фестиваль краваток і метеликів для абітурієнтів, яких зацікавила професія у сфері індустрії моди та fashion-бізнесу.
Креативний захід став для молоді справжнім святом краси і стилю, а також чудовим шансом продемонструвати талант і неймовірну фантазію дизайнера.
Учасники фестивалю, натхненні безмежним світом краваток і метеликів, створили унікальні образи, використовуючи аксесуари як основний елемент. Уява юних дизайнерів не знала меж. Краватки та метелики несподівано перетворилися на топи, корсети, жакети та навіть спідниці, підкреслюючи індивідуальність і креативний підхід кожного автора. Представлене на фестивалі оригінальне вбрання вражало різноманіттям стилів, від класики до авангарду.
Переглянути цей допис в Instagram
Особливу увагу й підтримку вступникам надали організатори фестивалю, творчі наставники і викладачі: Людмила Петрівна Дихнич, Валерія Олександрівна Кузнєцова, Владислав Анатолійович Забора, а також студенти першого курсу.
«Наша професійна команда викладачів із нетерпінням чекає на обдарованих юнаків і дівчат у лавах своїх студентів уже в новому навчальному році, адже саме вони творитимуть моду майбутнього!» – акцентувала головна ініціаторка заходу Людмила Дихнич.
Фестиваль краваток і метеликів став для абітурієнтів не лише яскравою подією університету культури, але й свідченням невичерпного потенціалу й таланту майбутніх поколінь дизайнерів, стилістів та іміджмейкерів.