ГоловнаНовини – Готельний бізнес під час війни: формула успіху Ribas Hotel та глобальні тенденції

Готельний бізнес під час війни: формула успіху Ribas Hotel та глобальні тенденції

Готельний бізнес під час війни: формула успіху Ribas Hotel та глобальні тенденції

 

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбувся онлайн майстер-клас молодого підприємця, засновника та CEO мережі готелів «Ribas Hotels Group» Артура Лупашка – «Готельний бізнес під час війни: формула успіху Ribas Hotel та глобальні тенденції».

 

 

Ribas Hotels Group – мережа готелів в Україні та інвестиційна компанія. Основним напрямком діяльності є будівництво, управління та консалтинг об’єктів готельної нерухомості.

Організаторкою і модераторкою зустрічі стала заступниця декана ФГРіТБ, викладачка Ксенія Приходько.

 

 

Спікер розпочав з історії власної компанії, яку заснував ще у 2014 році. «Це був великий виклик для мене. Бо ти переходиш від стабільної роботи й зарплатні до того, що всі прибутки повністю залежать тільки від тебе. Але будь-які виклики для мене – це можливість проявити себе, реалізувати свої здібності та ідеї».

Артур зазначив, що тоді туристичний бізнес був дещо в занепаді і більшість готельних закладів, яким він пропонував свої послуги, відмовлялись, але це не зупинило цілеспрямованого підприємця. Молодий бізнесмен наполегливо продовжував звертатись і розповідати про переваги ефективної співпраці, і врешті-решт знайшлось 4-5 комплексів, які погодились віддати під керівництво свої готелі (у Затоці і Коблево, зокрема), і не пожалкували про це.

«Я взяв на себе відповідальність зробити все від мене можливе. Це драйвило і надихало мене. Результат не залишив себе довго чекати», говорить підприємець. – «Тож я починав свій бізнес без грошей, і це перевага у сфері послуг. Ми не будували сам готель, а тільки надавали послуги з його «розкрутки». У мене була своя команда з коворкінгу, якій я платив заробітну платню і все.

Сьогодні в нас 26 готелів. Суть нашого бізнесу полягає в тому, що кожен заклад належить різним людям, але керуюча компанія – це мозок готелів, яка накопичує базу знань і передає її. Це надзвичайно цікаві сфера і бізнес, адже ринок ще дуже молодий».

До речі, фаундером компанії А. Лупашко став після того, як свого часу пропрацював на різних посадах: на рецепції, фінансистом, продажником і маркетологом в офісі. Він переконаний, що як власник бізнесу має розумітись у всіх сферах.

За словами підприємця, сервіс починається не в готелі, а ще тоді, як ти потрапив на сайт закладу. Треба постійно розвиватися, бути в тренді не тільки в Україні, але і світі.

Розповів очільник компанії і про те, як війна вплинула на його бізнес: «На початку вторгнення ми запустили свій волонтерський штаб, і це дуже згуртувало всіх, не дало зневіритись і опустити руки. Це допомогло зберегти команду. Перші два місяці війни були дуже потужними в плані волонтерської допомоги.

Звичайно, що доходи зменшились, адже ми не відкрились у пляжний сезон. Втім усе набагато краще, ніж ми очікували. Багато бізнесів зробили релокацію до інших міст України і таким чином, наприклад, у Дніпрі, наші готелі мають абсолютну наповненість. Ми впевнені в тому, що Україна переможе і почнеться залучення іноземних інвестицій. Інвестори вірять в Україну і хочуть вкладати свої кошти. Наразі ми маємо 9 нових проєктів. І це під час війни!».

 

 

Також Артур відповів на питання щодо ролі соцмереж у веденні бізнесу. Він підкреслив, що особисто не вів активно соцмережі, поки не зрозумів, наскільки це важливо. Оскільки через соціальні мережі (ТікТок, Інстаграм, Ютуб, Фейсбук) багато інвесторів потрапляють саме до нього. Але для цього потрібно спочатку генерувати якісний і цікавий контент. Особистий бренд – суперважлива річ, яка неабияк допомагає. Це крутий спосіб реклами, що збільшує можливість швидше і більше продавати. Поцікавились студенти ФГРіТБ у спікера і про його розпорядок дня та як йому вдається поєднувати особисте життя, розвиток і кар’єру.

 

 

Артур Лупашко одразу порадив молоді книгу Дена Кеннеді «Безжальний менеджмент», яка допомогла йому раціонально розподілити власний час. «Я постійно розписую свій графік на день/тиждень. Намагаюсь залишити собі менше вільного часу. Наприклад, понеділок у мене операційний день. Зустрічаюсь з усіма керівниками, аби приділити увагу всім однаково. Вівторок – день проєктів. І так щодня … Потрібно збалансувати всю систему. Це допомагає більш впевнено йти до своїх цілей. Успіх якраз і полягає в дисципліні й системності. Простим прикладом цьому є спорт».

 

 

Бізнесмен наголосив, що важко знаходити баланс між роботою, розвитком й особистим життям. Особливо, коли ти фанат своєї справи. Тому з часом приходить мудрість, що неможливо працювати 24/7, необхідна системність, холодний розум та наука життєвого балансу. Треба формувати правильні звички: приділяти увагу рідним, друзям, коханим, читати, ходити в кіно, театри, подорожувати, бо це також дає енергію і наповнює тебе. Наостанок Артур Лупашко порадив молоді завжди отримувати професійний досвід, цінувати знання і мати хорошу репутацію. «Одна з ваших головних цілей – стати професіоналом своєї справи. Коли ти любиш те, що робиш, кожен день вдосконалюєш свої скіли – це надихає. Вас цінуватимуть за те, що ви професіонал», акцентував спікер.

 

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.