ГоловнаНовини – Григорій Решетнік: «Поставте собі за мету досягти успіху!»

Григорій Решетнік: «Поставте собі за мету досягти успіху!»

Григорій Решетнік: «Поставте собі за мету досягти успіху!»

 

На факультеті кіно і телебачення тривають ексклюзивні зустрічі, майстер-класи, мотиваційні тренінги відомих телевізійників. Днями до студентської молоді разом зі своїм контент-мейкером Галиною Нудищук завітав відомий шоумен Григорій Решетнік, аби розповісти про особливості улюбленої професії і поділитись творчим досвідом.

Григорій Іванович Решетнік – викладач в університеті культури на факультеті кіно і телебачення, український телеведучий, актор, режисер, диктор, шоумен, громадський діяч. Обличчя телеканалу СТБ та премії «Людина року». Ведучий програми «Неймовірна правда про зірок», шоу «Холостяк» та «Холостячка». Був бренд-голосом телеканалів: «Інтер», «1+1», «2+2» і радіостанції «Наше Радіо».

 

 

На початку зустрічі Галина показала відеовізитівку Григорія, аби студенти на власні очі побачили, яким було життя ведучого до 24 лютого та як доводиться шоумену працювати в реаліях війни. Зокрема, йшлося про емоційну підтримку українців і новий започаткований проєкт «Як ти», що виходить у форматі інтерв’ю із зірковими гостями на телеканалі СТБ та офіційному ютуб-каналі. Відео викликало захоплення й овації, адже на екрані Григорій відверто і щиро розповідав не лише про творчість, але й волонтерську діяльність, започаткований родиною Решетніків фонд допомоги українським захисникам. Після перегляду ведучий активно комунікував зі студентами, жартував та фотографувався.

«Я мрію, щоб у вас все вийшло, щоб ви реалізувались, щоб ви кайфонули. Коли ми зустрічатимемось із вами як з колегами на майданчиках, я буду дуже щасливою людиною. Я хочу, щоб ви були успішними і кайфували від свого життя. Пам’ятайте, можна абсолютно все збалансувати, все встигнути. Ніколи не здавайтесь, тому що в Україні зараз війна, а ви в крутій студії слухаєте бородатого Решетніка (жартує). Надихайтесь, реалізовуйте задуми. Ви всі дуже красиві й талановиті. Тільки у таких людей усе вдасться», – акцентував Григорій.

 

 

 

Шоумен пригадав, який тернистий шлях до успіху довелося пройти йому. А розпочалось усе 20 років тому з великої мрії – навчання в університеті культури – яка здійснилась, подарувавши чимало незабутніх років спілкування з творчими зірковими наставниками, а згодом і участь у топових телевізійних проєктах країни.

Паралельно з навчанням цілеспрямований студент ще на 3 курсі почав працювати журналістом, ведучим рубрик, диктором на «Інтері», «СТБ» та «1+1» у найрейтинговіших телепрограмах: «Танці з зірками. 1-3 сезони», «Дольчевіта», «ШоуМанія», «СТОП10», «Паралельний світ», які тоді не можна було уявити без його незрівнянно оксамитового тембру. Згодом Григорій став брендвойсом провідних українських телеканалів, однак отримати бажану посаду ведучого проєкту виявилось не так просто. Навіть, маючи досвід, потрібно було довести продюсерам, що дійсно того вартий, тож, незважаючи на відмови, наполегливо відвідував численні кастинги. І лише у 2010 році Григорій Решетнік став ведучим програми «Неймовірна правда про зірок» на СТБ, куди проходив кастинг аж пів року. А вже потім, коли достатньо себе зарекомендував, знадобилось всього 2 дні, щоб погодити власну кандидатуру на позицію ведучого реаліті-шоу побачень «Холостяк», яке повністю змінило його життя і занурило у вир улюбленої професії.

«Завтра прилітай, каже мені продюсер, перша вечірка в Криму. Ми знімали в Форосі, це був 2012-ий рік. Я прилітаю, на майданчику 2 крани і 300 людей, знімальна команда, масштаби, гелікоптери. А як зняли в Криму, одразу майже всією бандою полетіли до Барселони, там працювали 2 тижні, потім нам захотілось зими, вирушили на Шрі-Ланку, далі до Фінляндії на тиждень, а фінал, думаємо, де знімати, і вирішили їхати до Лондона. А тоді ще коптерів не було і режисери думали, як краще зняти ведучих, котрі мали стояти десь у замку. Замовили 2 гелікоптери – вони підлітали, балансуючи з камерами, а я виголошував уже всім відомі слова: «Вітаю вас на найромантичнішому проєкті країни «Холостяк», зовсім скоро казка почнеться, адже ми знайшли особливого чоловіка, який зможе підкорити серця усіх дівчат», вийшло чудово», – розповів Григорій про вражаючі моменти під час зйомок проєкту, на якому вже понад 10 років.

 

 

Григорій Решетнік переконаний, що життя є справедливим, бо тим, хто невтомно працює, воно дарує успіх і визнання. Тож він продовжує творити і надихати інших своїм прикладом.

«У вас професія лідерів. Усі вирішили залишитись у залі, а ви захотіли на сцену. А коли тут знаходишся, потрібно щось людям дати, розповісти, підказати. Звичайно, що складно протриматись на цьому шляху. Але не опускайте рук, прокачуйте себе. Розвивайте власну особистість, щоб ви були цікаві, і все вдасться», – наголошував спікер, звертаючись до майбутніх колег.

На запитання студентів-ведучих, як знайти себе і виділятись серед інших, Г. Решетнік відповів: «Не робіть акцент тільки на зовнішності, розвивайте харизму, артистизм, удосконалюйте акторську майстерність, виходьте із зони комфорту, ви маєте бути сучасними. І для всіх універсальний рецепт – впевнено долайте всі перепони на шляху, вірте в себе і дослухайтесь професіоналів».

Йому особисто долати численні труднощі допомагає любов до людей і професії, бо, на думку Григорія, не варто заганяти себе в рамки і порівнювати з іншими.

«Люблю креативних людей, класні фотосесії, люблю сучасні речі, коли драйвить і йти проти течії, розривати якісь шаблони, коли «вау», на адреналіні», – емоційно стверджував шоумен.

 

 

Майбутнім режисерам кіно і телебачення Григорій Решетнік радив сміливість направляти у творчість і конструктив. Однак творчість, за його словами, має бути ще й комерційною. «Режисери, знімайте авторське кіно і працюйте в комерції. Поєднуйте. Бо казка про бідного художника чи митця нині не є актуальною».

Завершуючи спілкування з молоддю зірковий викладач закликав максимально використати навчання в університеті культури, щоб в кінцевому результаті здійснити свою заповітну мрію.

«Якщо ви вже прийшли до аудиторії нашого прекрасного вишу, поставте собі за мету досягти успіху!»

 

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.