ГоловнаНовини – Індустрія івент зсередини

Індустрія івент зсередини

Індустрія івент зсередини

 

На кафедрі івент-менджменту відбулась онлайн-зустріч із керуючим партнером івент-агентства Ant Hill Олексієм Куліковим. Фахівець поділився історією свого становлення та успіху в індустрії, розповів про перші проєкти, а також зосередив увагу на тому, якими якостями має володіти івент-менеджер, та надав молоді базові професійні поради.

Починав Олексій кар’єру з політики, точніше, працював помічником депутата та займався організацією різних форумів, конференцій, зустрічей. За два роки зрозумів, що політична сфера його не цікавить. Одак на базі набутого досвіду та знайомств івентор зайнявся організацією подій розважального характеру та різного масштабу.

«Я люблю робити добре людям, створювати емоції. І це підштовхнуло мене до івентів», – сказав спікер.

 

 

Свого часу, Олексій Куліков займався організацією відкриття елітного ЖК в центрі Києва, де запрошеним гостем був Франц Харарі, маг-ілюзіоніст, партнер-постановник трюків Девіда Коперфільда і концертних номерів Майкла Джексона. Підготовка та втілення задуманого (унікальне 3D, світлове та лазерне шоу, інтернет-трансляція) були непростими. Але таким чином вдалося заволікти більше гостей, ніж планувалось. Тому захід однозначно став крутим та запам’ятався гостям надовго.

Також до проєктів івентора входить і підготовка тематичного шоу – показу мод українського бренду одягу преміум сегменту на закритій станції метрополітену «Львівська брама». Складність її полягала в тому, що потрапити на станцію метро можна було тільки поїздом і, відповідно, обладнання завозили лише вночі, коли не працювало метро. Входу з вулиці не було. Довелось витратити багато часу на планування і безпеку, в сумі близько 3-х місяців. Проте, захід пройшов відмінно.

 

 

Окрім того, на рахунку О. Кулікова різноманітні концертні мюзикли, запуск 3G інтернету в Україні, 3D-мапінг шоу на будівлі КМДА для відомого мобільного оператора, презентація нашої країни в Європі на WIPO (Всесвітня організація інтелектуальної власності) та чимало інших вражаючих івентів.

 

 

Далі спікер розповів студентам про численні професійні обов’язки івент-менеджера.

«Робота івент-менеджера – це поєднання різних обов’язків: з організації устаткування декорацій, обладнання та продажу квитків, співпраця з підрядниками, інструктаж персоналу та багато іншого. Ми всі із сфери сервісу і маємо «доставляти» гостям той чи інший емоційний стан», – підкреслив Олексій.

Фахівець зауважив, що без намірів і бажання бути не таким, як усі, краще не заходити в цю професію. Справжній івент-менеджер має володіти такими якостями, як сміливість, комунікабельність та любов до сервісу.

«Ми робимо багато неординарних речей. Тому вміти брати на себе відповідальність та приймати важливі рішення – надзвичайно важливо в нашій професії. Крім того, майте сміливість визнати, що щось пішло не за планом.

80% часу івентора – це спілкування, вміння домовитись, створити емпатію до себе, знайти спільну мову з різними людьми.

У вас має бути розуміння, що ми працюємо не для себе, а для когось», – аргументував спікер.

Олексій відзначив, що потрібно багато трудитись та отримувати задоволення від цього, бути фанатами своєї роботи. І, звичайно ж, пам’ятати про дисципліну та впевнено, без остраху, боротись за те, що важливо.

«Візуалізуйте мрії; запитуйте себе: «А що, якщо?»; шукайте та знаходьте, перемагайте і радійте», – побажав молоді Олексій Куліков.

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.