ГоловнаНовини – Майстер-клас експерта із сервісу Оксани Марусич

Майстер-клас експерта із сервісу Оксани Марусич

Майстер-клас експерта із сервісу Оксани Марусич

 

Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу вже традиційно працює у форматі поєднання теорії, практики та майстер-класів, вебінарів і зустрічей із професіоналами сфери гостинності та бізнесу.

Днями на факультеті пройшов майстер-клас з сертифікованим коучем (ICF), експертом із сервісу Оксаною Марусич на тему створення закладу, яким будуть захоплюватись. Зустріч відбулась у рамках практичного заняття з освітньої компоненти «Ресторанна справа» в інклюзивному форматі за підтримки Міжнародного центру інноваційних технологій Факультету дистанційного навчання Київського університету культури.

 

 

Організатором заходу стала завідувач кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кандидат культурології, доцент Аліна Поплавська.

Зустріч тривала одразу на офлайн та онлайн платформах, і це дало змогу кожному студенту обирати власну освітню траєкторію. В Університеті культури є такі можливості, які дозволяють осучаснити навчальний процес і розширити доступ до здобуття якісної освіти.

Оксана Марусич – професіонал, яка завжди захоплює своєї енергією та дарує незабутні емоції від спілкування. В цьому стовідсотково впевнилась молодь. На майстер-класі йшлося про потрібні та важливі теми сучасності. Про те, що своєї мети і хорошого результату можна досягнути тільки тоді, коли вкладаєш сенс у свою діяльність. Спікер навела влучні приклади і сказала важливі слова, які завжди слугують «поживою для розуму» та потрапляють у самісіньке серце.

 

 

 

Пані Оксана виокремила 6 головних критеріїв бездоганного сервісу для закладу, яким будуть захоплюватися:

  • швидкість
  • якість
  • чистота
  • відповідність трендам
  • любов
  • робота зі зворотним зв’язком.

«Знайомте зі своїм брендом, залиште слід в душі та приємне враження від місця й атмосфери в ньому; закохуйте гостя в ідею вашого проєкту; миттєво реагуйте і знаходьте рішення в нестандартних ситуаціях. Люди цінують професіоналізм, свій час і коли їх чують», – зазначила О. Марусич.

 

 

У фіналі майстер-класу Президент університету Михайло Поплавський висловив вдячність Оксані Марусич за багаторічну співпрацю з кафедрою готельно-ресторанного і туристичного бізнесу й побажав усім учасникам заходу продуктивного, позитивного та мирного навчального року!

Варто підкреслити, що під час зустрічі студенти ФГРіТБ отримали чимало інсайтів та інформації, яку потрібно аналізувати, а згодом використовувати і працювати на результат!

 

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.