ГоловнаНовини – Михайло Поплавський подарував абітурієнтам-2023 айфони та айпади

Михайло Поплавський подарував абітурієнтам-2023 айфони та айпади

Михайло Поплавський подарував абітурієнтам-2023 айфони та айпади

 

У прямому ефірі на своїй сторінці Instagram Михайло Поплавський провів розіграш коштовних подарунків серед випускників шкіл 2023 року – «Українцям з любов’ю». Основна мета – ощасливити юних українців.

На молодь чекали призи: ТРИ – iPhone 14 Pro та ДВА – iPad Pro!

До участі зареєструвалося 2707 учасників. Переможці обиралися рандомно.

Протягом ефіру Михайло Поплавський розповів про зірковий професорсько-викладацький склад університету культури, потужну матеріально-технічну базу та цікаве студентське життя. Запросив випускників на День відкритих дверей, який проходить щосуботи, щоб вони побачили все на власні очі.

Також порадив молоді обирати українські заклади вищої освіти для подальшого навчання: «Будьте оптимістами, вірте в Перемогу ЗСУ, вірте в себе, вірте в свій успіх, ваша доля у ваших руках, кохайтеся, посміхайтеся, атакуйте життя! Навчайтеся в українських університетах! Вам творити новітню історію України, ви майбутня еліта країни! Моя суб’єктивна думка – потрібно вступати до столичних вузів, вони дають максимальні можливості для реалізації особистості. Щастя, добра, любові, щоб удача завжди поверталася до вас обличчям!».

Переможцями розіграшу стали: Юлія Вацеба з Івано-Франківська – (iPhone 14 Pro), Олег Колодчак зі Львова – (iPhone 14 Pro), Ірина Кобелько  з м. Кодима Подільського району Львівської області – (iPhone 14 Pro), Анастасія Ковшик з Чернігівської області, села Вороб’ївка – (iPad Pro), Віола Іванова з Херсона – (iPad Pro).

 

Михайло Поплавський привітав переможців і подякував молоді за участь, зауваживши, що проєкт «Українцям з любов’ю» продовжується і вже в березні відбудеться наступний розіграш.

 

Переглянути запис прямого ефіру можна за посиланням: https://www.instagram.com/tv/CoU-icmKl54/?igshid=YmMyMTA2M2Y

 

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.