ГоловнаНовини – Михайло Поплавський: «Найголовніше – зберегти інтелектуальний потенціал України!»

Михайло Поплавський: «Найголовніше – зберегти інтелектуальний потенціал України!» - Київський Університет Культури

Михайло Поплавський: «Найголовніше – зберегти інтелектуальний потенціал України!»

 

Здійснилася мрія випускників шкіл і коледжів міста Києва побувати на Дні відкритих дверей університету культури.

Михайло Поплавський: «Найголовніше – зберегти інтелектуальний потенціал України!»

Здійснилася мрія випускників шкіл і коледжів міста Києва побувати на Дні відкритих дверей університету культури.

 

 

До університету культури на День відкритих дверей завітали випускники шкіл і коледжів міста Києва. Амбітна та перспективна молодь особисто познайомилася з трендовим закладом вищої освіти – університетом майбутнього.

 

 

На факультетах кіно і телебачення; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; дизайну і реклами; PR, журналістики та кібербезпеки; музичного мистецтва; хореографічного мистецтва; івент-менеджменту та шоу-бізнесу; театру, кіно та естради відбулися презентації, консультації, співбесіди від майстрів курсів і попереднє зарахування до університету найталановитішої молоді.

 

 

Студенти зі «Штабу абітурієнт – 2023» радо провели поважним гостям інформативну екскурсію інноваційними фаховими лабораторіями, а також розповіли про унікальні підходи до навчання та змістовне дозвілля. За словами молоді, освітній процес відбувається за новітніми навчальними програмами, спрямованими на розвиток креативного мислення та розкриття творчого потенціалу кожного студента. Із молоддю працює потужний професорсько-викладацький склад, досвідом діляться відомі професіонали-практики, топ менеджери, котрі проводять майстер-класи та тренінги з фахової майстерності.

 

 

Вражали також випускників шкіл і коледжів високотехнологічними VR-лабораторіями, відеомонтажними, прес-центрами, студіями фото- та звукозапису тощо.

Михайло Поплавський зустрівся з абітурієнтами в інноваційній лабораторії SPACE-STUDIO «ПоплавОК» – високотехнологічному креативному просторі для студентів, призначеному для фото- і відеозйомок телевізійних проєктів, музичних кліпів, ТікТоків. Він презентував брендовий виш України, де зосереджені найпрестижніші творчі і бізнес-спеціальності, потужну матеріально-технічну базу (віртуальний 3Д тур університетом), топові факультети, зіркових викладачів і випускників університету культури, досягнення та стратегічні перспективи.

 

 

«Я радий вас бачити в хорошому настрої. На оптимістах тримається світ! Песимісти – лише глядачі!

Сьогодні успіху досягають ті, у кого є мета, внутрішній стрижень, характер і воля до перемоги! Обирайте професію за покликанням! Через улюблену професію ви реалізуєтесь як творчі особистості, станете популярними, успішними і щасливими українцями!

Місія університету культури – вести за собою креативну, амбітну та перспективну молодь, яка генерує нові ідеї і в майбутньому формуватиме еліту української нації.

Найголовніше для нас – зберегти інтелектуальний потенціал України. Обирайте свій український шлях. Вам творити новітню історію нашої країни! Ставте високі цілі! Реалізовуйте свої здорові творчі амбіції! Чекаємо всіх в університеті культури!»

Зустріч із ректором проходила у форматі діалогу: всі випускники шкіл мали змогу поставити запитання Михайлу Поплавському та отримати відповіді на актуальні питання щодо вступної кампанії 2023. По завершенні молодь радо фотографувалася та щиро дякувала за цікаву презентацію та гостинність.

До речі, День відкритих дверей в університеті культури проходить щосуботи в офлайн та онлайн-форматі з 9:00 до 18:00.

Чекаємо саме на тебе за адресою: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 36, центральний корпус, 1 поверх, Штаб «Абітурієнт – 2023», тел.: (063) 258 63 27; (095) 753 67 34; (098)597 34 13.

*В університеті є облаштоване бомбосховище!

Реєстрація: https://kuk.edu.ua/registraciya-abiturienta/

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.