ГоловнаНовини – Михайло Поплавський: «Обирайте улюблену професію!»

Михайло Поплавський: «Обирайте улюблену професію!»

Михайло Поплавський: «Обирайте улюблену професію!»

 

На День відкритих дверей до Київського університету культури завітала молодь із різних куточків України, аби відчути унікальну атмосферу творчого навчального закладу, дізнатись більше про умови вступу і професійні перспективи.

 

 

Університет має в своєму арсеналі потужні кафедри як в країні, так і за кордоном із престижними та затребуваними спеціальностями: івент-менеджмент; фешн і шоу-бізнес; дизайн; готельно-ресторанний і туристичний бізнес; кіно і телемистецтво; PR, журналістика та кібербезпека; міжнародні відносини; естрадний спів; режисура естради і шоу; актор театру та кіно, режисер; хореографія; індустрія моди та fashion-бізнес.

Абітурієнтам провели екскурсію університетом майбутнього, під час якої вони познайомились із зірковими викладачами, відомими майстрами своєї справи, відвідали найсучасніші високотехнологічні VR-лабораторії, відеомонтажні, прес-центри, професійні студії фото- і звукозапису, переконавшись, що у виші створена потужна матеріально-технічна база для навчання та самореалізації.

Значною подією Дня відкритих дверей для абітурієнтів стала зустріч із Михайлом Поплавським, який презентував досягнення ЗВО та розкрив перспективи особистісного і професійного розвитку молоді: «Радий вітати вас в університеті культури. Приємно, що ви приїхали до нас у такий непростий для країни час, зацікавлені у здобутті вищої освіти та реалізації своїх здорових творчих амбіцій. Успіх залежить від правильного вибору професії. Зараз розпочинається ваш зоряний час, старт вашої кар’єри. Я раджу вступати до Києва. Столиця дає більші можливості для реалізації вашого потенціалу. Без якісної вищої освіти важко побудувати успішну кар’єру.

Я мрію, щоб молодь навчалась в українських вишах, а українці були успішними і щасливими! Я бачу за вами великі перспективи. Ви –майбутнє нашої держави.

Добра, любові, мирного неба і Перемоги– зазначив Михайло Поплавський.

 

 

Майбутні вступники також дізналися, що в межах навчального процесу студенти університету культури долучаються до участі в мотиваційних зустрічах успішних особистостей, унікальних майстер-класах, тренінгах і воркшопах, які організовує виш, втілюючи європейську концепцію професійно-практичної підготовки фахівців.

 

 

Із першого курсу студентська молодь проходить практику у провідних компаніях та установах країни і закордону. Особливий акцент упродовж навчання здійснюється на вивченні іноземних мов за фаховим спрямуванням, що допомагає ефективніше реалізувати себе на ринку праці.

Перевагою є і те, що, здобуваючи освіту в університеті культури, студентів навчають відомі фахівці з великим практичним досвідом та успішні особистості. Це формує якісне професійне середовище для подальшого працевлаштування молоді ще під час навчання.

 

 

Академічна мобільність є одним із передових напрямів міжнародної діяльності університету культури. Підписано ряд міжнародних угод про співпрацю із закладами вищої освіти країн ЄС: Польщі, Німеччини, Італії, Іспанії, Чехії, Литви, Латвії, Угорщини та інших. Студенти мають виняткову можливість навчатися за освітньою програмою «Подвійний диплом» та отримати одразу два дипломи – український і європейський.

 

 

Активних вступників зацікавило, що університет успішно реалізовує масштабні проєкти: «Зірковий клуб лідерів», Модель ООН, «TukWeek», Фестиваль молодих дизайнерів, «Final Fest», День знань, «Food Fest», День вишиванки, медіафестиваль «Молоді та креативні», День спорту, «Видавничий non-stop».

День відкритих дверей подарував молоді яскраві емоції та чудові враження, відкривши успішні перспективи майбутньої професії.

 

 

Київський університет культури щосуботи запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей!

Вступники мають можливість познайомитися з майбутніми зірковими майстрами курсів, пройти попереднє зарахування до вишу та отримати детальну консультацію щодо творчих і бізнес-спеціальностей.

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.