ГоловнаНовини – Онлайн-зустріч із Надзвичайним і Повноважним послом Ізраїлю в Україні Міхаелем Бродським

Онлайн-зустріч із Надзвичайним і Повноважним послом Ізраїлю в Україні Міхаелем Бродським

Онлайн-зустріч із Надзвичайним і Повноважним послом Ізраїлю в Україні Міхаелем Бродським

 

У рамках авторського курсу Інни Костирі «Лідерство та міжнародні комунікації» на кафедрі міжнародних відносин відбулась онлайн-зустріч із Надзвичайним і Повноважним послом Держави Ізраїль в Україні Міхаелем Бродським.

Представила гостя завідувачка кафедри міжнародних відносин, докторка політичних наук, професорка Інна Костиря. Вона зазначила, що Міхаеля Бродського було призначено послом Ізраїлю в Україні у серпні 2021 року. Напередодні дипломатичної місії в Україні пан посол 6 років працював у Києві в одній дуже впливовій єврейській організації, завдяки чому став досвідченим фахівцем з україно-ізраїльських відносин. Також Міхаель Бродський займав посаду директора зі зв’язків з громадськістю в посольстві Ізраїлю в Лондоні та був послом Ізраїлю в Республіці Казахстан і послом-нерезидентом у Киргизстані.

«Амбасадор Міхаель Бродський поліглот, він володіє 5-ма мовами. Знає іврит, англійську, німецьку, українську та російську мови. А також має колосальний дипломатичний досвід і йому є чим поділитися.

Наразі тимчасово посольство працює у Варшаві (Польща), звідки, власне, і маємо змогу долучитися до онлайнлекції. Будемо говорити про співпрацю та відносини між нашими країнами. Я пишаюся, що попри всі труднощі в Україні наш освітній фронт працює у звичайному режимі. Я бачу й підтримую ваші бажання і прагнення вчитися. Ви – наше майбутнє», – звернулась до студентської молоді Інна Костиря.

 

 

 

Модератором заходу і перекладачем була очільниця департаменту міжнародного співробітництва університету культури Оксана Білецька. Варто зауважити, що лекція пройшла повністю англійською мовою.

Пан посол розпочав свою розповідь з того, що зауважив про тісні взаємовідносини між Ізраїлем та Україною. «Із початком загарбницької війни Ізраїль підтримував Україну і робитиме це надалі. Ми засуджуємо російську агресію.

Наша країна надає гуманітарну допомогою, медикаменти, ми приймаємо на реабілітацію українських військовослужбовців та онкохворих дітей з Охматдиту. Проте, існує багато дискусій щодо передачі зброї. Але я переконаний, що ці питання не можуть обговорюватись публічно, а тільки в закритих каналах зв’язку. Менше говоримо, більше робимо».

 

 

Міхаель наголосив, що агресія росії проти України є дуже серйозним сигналом та небезпекою для всього світу: «Ця війна ближче, ніж ми думаємо. Маємо приділяти більше уваги тому, що відбувається. Це стосується кожного з нас. Багато хто в Ізраїлі має родичів чи друзів в Україні. Тож ми стоїмо разом з Україною і робитимемо все, що зможемо, задля допомоги вашій країні, допоки ви не переможете».

Вперше М. Бродського було призначено послом Держави Ізраїль у 2015 році, при чому зазначається, що він став першим репатріантом, який отримав таку посаду. Тому молодь поцікавилась у гостя, чи існують певні труднощі або умови для громадян, що повернулися на свою історичну Батьківщину, зробити дипломатичну кар’єру в Ізраїлі? На що пан посол відповів, що Ізраїль країна, яка дала притулок усім євреям. Але попри це країна є відкритою для всіх людей, що там народились. Усі мають однакові можливості і шанси, аби стати громадянами Ізраїлю і досягти будь-яких професійних вершин.

Не оминули увагою студенти й інтерв’ю амбасадора, в якому він акцентував: «Для людей, які оточують посла за кордоном, посол і є Ізраїль. Все, що він каже, все, що він пише, все, що робить публічно, робить Ізраїль. Просувати свою особисту думку з якогось питання є недоречно, непрофесійно, безглуздо і неправильно». Тож міжнародники запитали, чи бували випадки у його житті, коли, справді, було важко утриматися в професійних рамках.

 

 

 

«Потрібно розумітись на тому, що відбувається, та бути емоційно зацікавленим, проявляти емпатію.

Іноді це компроміс – правильним шляхом доносити свої меседжі. Це нелегка робота, тим більше під час війни. Все, що ви скажете як дипломат, впливатиме на вашу країну і репутацію», – відповів спікер.

Окрім того, студенти вирішили довідатись у високоповажного гостя чи не зміниться політика Ізраїлю до України у зв’язку з достроковими парламентськими виборами. «Ми продовжимо підтримувати Україну, але, як я вже говорив, є певні червоні ліній, які ми не можемо перетинати», – зауважив пан посол.

Ну і наостанок молоді цікаво було дізнатись, у чому секрет успіху і процвітання Ізраїльської держави, де рівень життя населення перевищує навіть багато мирних країн.

М. Бродський відверто заявив, що в Ізраїлю дійсно важкі відносини із сусідніми країнами, і не так давно велика частина їхньої території була пустелею. Проте, громадяни Ізраїлю просто не мають вибору. «Ми не маємо природних ресурсів на кшталт нафти чи газу, але в нас є людський капітал і технології.

Ми не маємо вибору, крім того, аби бути успішними в тому, що робимо. Ніхто вас не захистить, якщо ви не зробите цього самі. У цій нелегкій ситуації ми спробували побачити нові можливості.

Тож я щиро вірю, що в цей складний час ви витримаєте і переможете. А ми продовжимо підтримувати і допомагати вам ще більше».

 

 

Студенти кафедри міжнародних відносин подякували Надзвичайному і Повноважному послу Держави Ізраїль в Україні за цікаву лекцію, змістовні відповіді та вагому підтримку нашої держави.

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.