ГоловнаНовини – Онлайн-зустріч із паном П’єром Франческо Дзадзо

Онлайн-зустріч із паном П’єром Франческо Дзадзо

Онлайн-зустріч із паном П’єром Франческо Дзадзо

 

Україно-італійські відносини мають давню традицію, яка засвідчує їхню важливість для розвитку двох країн і загальноєвропейського історичного процесу в цілому. На сучасному етапі Україна стає повноправним суб’єктом міжнародного права і відіграє важливу роль як у європейському просторі, так і для взаємовигідного партнерства двох держав. Тема зовнішніх політичних зв’язків, зокрема з країнами Європи, є актуальною для майбутніх лідерів дипломатії – студентів-міжнародників університету культури, котрі постійно беруть участь у професійних зустрічах із провідними фахівцями дипломатичних структур і відомств України й світу, поглиблюючи власні знання.

 

 

Днями на кафедрі міжнародних відносин відбулась онлайн-зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні. Ambassador пан П’єр Франческо Дзадзо в рамках унікального курсу доктора політичних наук, професора пані Інни Костирі «Лідерство та міжнародні комунікації» був на прямому зв’язку зі своєї резиденції в Києві зі студентами, завдяки сучасним технічним можливостям «Міжнародного центру інноваційних технологій» Київського університету культури.

Представила поважного гостя пані Інна Костиря, акцентувавши на актуальності зустрічі для студентської молоді з метою набуття фахового досвіду та розвитку дружніх взаємовідносин.

 

 

Пан Посол поділився особистим досвідом та у форматі діалогу зі студентами обговорив ряд питань, серед яких:

– Як саме пересічні італійці сприйняли новини про війну в Україні? Чи взагалі ця зухвала військова агресія російської федерації якось вплинула на щоденне життя громадян Італії?

– Політичний розкол в Італії, що навіть спричинив вихід великої кількості депутатів зі складу партії, яка до цього обіймала першу позицію в парламенті за кількістю депутатів. Чи ці події дійсно пов’язані із зовнішньополітичним курсом Італії та підтримкою України чи є результатом внутрішньополітичних змін і настроїв?

– Результати позачергових парламентських виборів в Італії. Чи може таке керівництво Італії з часів Другої світової війни якось вплинути на характер двосторонніх відносин між Італією та Україною? І яким чином?

 

 

 

Студенти-міжнародники отримали вичерпні відповіді щодо низки важливих питань відносно реалізації двосторонніх угод між Україною та Італією на сучасному етапі. Зі свого боку вони висловили сподівання, що надалі, попри воєнний стан в Україні, ніщо не завадить розвитку зовнішнього партнерства з Італією в галузі міжнародної політики, економіки, освіти, науки та культури.

 

 

Пані Інна Костиря подякувала Надзвичайному і Повноважному Послу Італії в Україні панові П’єру Франческо Дзадзо за змістовний і цікавий діалог, бажання поділитись цінним досвідом зі студентами й наголосила на можливості нової зустрічі, якій будуть раді в університеті культури.

 

 

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.