ГоловнаНовини – Організація заходів та їх проведення

Організація заходів та їх проведення - Київський Університет Культури

Організація заходів та їх проведення

 

На кафедрі шоу-бізнесу відбувся майстер-клас ведучої, організаторки, рекордсменки України з найбільшої кількості івентів в напрямку агроконференцій, церемоніймейстерки Катерини Краснікової.

 

 

На початку онлайн-конференції івенторка зазначила, що наразі у її роботі чимало благодійних заходів. Тож вона запросила молодь кафедри на волонтерських засадах створювати благодійні івенти разом із нею. По-перше, це буде їй чудовою практикою, по-друге, Катерина зауважила: «Я маю досвід співпраці з вашими студентами, вони прекрасно зарекомендували себе. У вашому університеті молодь отримує той базис, з яким можна заходити в цю професію. Адже раніше не було такої позиції як івент-менеджер і доводилось все робити з нуля самостійно».

Спікерка наголосила, що організація заходів – це дуже відповідально. Необхідно мати критичне мислення, вміти аналізувати та продумувати наперед все до дрібниць, бо навантаження на організатора, особливо в день Х, максимальне. Вам можуть телефонувати кожні 5 хвилин, аби з’ясувати певні питання, і ви елементарно можете щось забути.

Окрім того, К. Краснікова порадила робити і рекламу заходів в усіх напрямках (бігборди, аніматори, модератори, хостес, буклети, крос-реклама, блогери), якщо ви його організовуєте. Потрібно привертати увагу до заходу всіма можливими способами.

 

 

Важливу роль в організації івентів різного масштабу, про які Катерина розповіла, грає досвід. Це, безперечно, професія для сильних людей. «Якщо немає навичок в організації заходів, можна потрапити на гроші. Практикуйтесь скрізь, де вас кличуть, бо це безцінний досвід, який ніколи не пройде марно. Найцінніший актив у цій сфері – знання.

Шоу-бізнес – це венчурний бізнес. Тут можна як швидко піднятись, так і прорахуватись.

Це дуже цікава професія. Ті, хто любить адреналін, бути в центрі уваги, вирішувати задачі, брати на себе відповідальність, прораховувати всі кроки наперед, тоді це для вас. Але треба бути дуже стресостійким. Чим потужніший ваш емоційний потенціал, тим крутіші проєкти і міцніша довіра клієнтів. Івентор – це гросмейстер в шахах», – сказала фахівчиня.

Поділилась Катерина й інсайдами. За її інформацією більшість івент-агентств Києва закрились. На це вплинули 2 роки карантину, а потім війна. Залишились власники і декілька людей, які намагаються знайти дотичну сферу та працювати там. Саме тому зараз час заходити на ринок молодому поколінню. Люди, які вмітимуть створювати круті заходи, заявляти про себе, будуть вести за собою інших і організовувати вже концерт Перемоги. «Багато неймовірного робить якраз молодь. Навіть в історичних моментах. І зараз саме час. Вам зелене світло».

 

 

Студенти поцікавились, чи є в організаторки якісь табу у роботі. Як виявилось, вона не буде влаштовувати захід, якщо він не відповідатиме її цінностям. І гроші тут не будуть стояти на першому місці.

Наостанок Катерина Краснікова побажала молоді великих успіхів та натхнення. «Майте систематичний підхід, працюйте потужно, знайте, що вам потрібно, і ви неодмінно отримаєте результат. Не бійтесь помилятись».

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.