ГоловнаНовини – Перспективи готельної індустрії в Україні та світі. Історія успіху Ribas Hotels Group та його засновника

Перспективи готельної індустрії в Україні та світі. Історія успіху Ribas Hotels Group та його засновника

Перспективи готельної індустрії в Україні та світі. Історія успіху Ribas Hotels Group та його засновника

 

Університет культури продовжує дистанційне навчання в умовах воєнного стану. Днями на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбулась мотиваційна онлайн-зустріч студентів та молодого українського підприємця, СЕО і засновника мережі готелів Ribas Hotels Group, співзасновника Асоціації готелів і курортів України (UHRA), члена Odessa Business Club Артура Лупашка.

 

 

Представила ментора та координувала зустріч викладач, заступник декана ФГРіТБ Ксенія Приходько.

Гість розповів свою історію успіху, а також надихнув і мотивував студентську молодь робити більше задля досягнення власних цілей.

Багато років тому, коли Артур займався сімейним будівельним бізнесом, він випадково опинився на території бази відпочинку Дача у Затоці. На той момент у нього вже були навички маркетингу та менеджменту. І власник бази звернувся із проханням, аби Артур Лупашко зі збиткового проєкту зробив готель знову прибутковим. Тож, відпрацювавши там рік і показавши хороший результат, він зрозумів, що сфера діяльності є перспективною і вже у 2014 став керуючим бази відпочинку. У 2015 році зняв офіс, найняв smm-спеціаліста, менеджера з продажу та бухгалтера. І саме тоді з’явилась керуюча компанія Ribas Hotels Group, яка сьогодні виросла у 26 готелів.

Основним фактором успіху Артур вважає особистий бренд, власні порядність та публічність. Також підприємець веде особистий блог у соцмережах про те, як будується готельний бізнес, підбір персоналу та впровадження сучасних технологій. Одним словом, Артур Лупашко – справжній фанат своєї справи. Тому і студентам порадив любити обрану професію, ніколи не здаватись, в жодному разі не знецінювати власних можливостей, освоювати нові знання й навички, працювати та вірити в себе.

«Ставте велику ціль – в неї легше влучити. Крок за кроком ідіть до своєї мети, як кажуть, опановуйте «мистецтво маленьких кроків», – сказав А. Лупашко.

За його словами, після війни туристична сфера в Україні розвиватиметься більш потужно і стрімко. Фахівці, які знаються на сервісі, будуть на вагу золота. Необхідно тільки сумлінно вчитись, читати, бути максимально зацікавленим у своїй професії, наполегливим, допитливим і працьовитим. А компанія Ribas стане кращим роботодавцем для таких сильних та яскравих студентів. Адже багато залежить від інтересу, залученості молоді до вивчення обраної сфери, а також набуття нового фахового досвіду в різних компаніях.

Наприкінці вебінару студенти ФГРіТБ подякували Артурові Лупашку за цікаву зустріч та змістовні й мотиваційні настанови. У свою чергу, гість зауважив, що радий був мотивувати активну і прогресивну молодь.

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.