ГоловнаНовини – Посвята «Євробачення 2023»

Посвята «Євробачення 2023»

Посвята «Євробачення 2023»

 

На кафедрі естрадного співу Київського університету культури пройшла урочиста посвята. Захід відбувся у форматі «Євробачення 2023», де молодь обрала собі країну – Україну, Іспанію, Італію, Польщу, Нідерланди, Азербайджан, Францію, Данію, Австрію, Норвегію – від якої і підготувала неймовірні виступи за зразком пісенного конкурсу.

 

 

 

 

Перед кожним із виступів глядачам показували бекстейдж репетицій, під час яких молодь викладалась на всі 100%. А вже на сцені можна було побачити неперевершений результат – неповторний вокал, відмінну хореографію, чудову акторську гру, оригінальні костюми та крутий віджеїнг.

 

 

 

 

Неймовірна святкова атмосфера панувала на святі. Аудиторія ніби перенеслась на справжній конкурс Євробачення, де можна було насолодитися виступами зірок, але презентували пісні не менш талановиті виконавці, першокурсники кафедри естрадного співу, котрі в майбутньому обов’язково стануть учасниками і переможцями міжнародного пісенного заходу.

 

 

 

 

Привітав молодь з урочистою посвятою Михайло Поплавський: «Вітаю першокурсників кафедри естрадного співу із цим прекрасним днем. Приємно бачити вас радісними та усміхненими. Ви – наше майбутнє, ваш час настав!

Вірте в себе, віра – це крила, що надихає і дає конкретні результати.

У Київському університеті культури потужний професорсько-викладацький склад, беріть від нього максимум. Реалізовуйте свої здорові творчі амбіції на 100 відсотків, будьте завжди на хвилі успіху.

Популяризуйте українські пісні, пишіть власні українські хіти.

Щастя, добра, любові, оптимізму та мирного неба».

 

 

Наприкінці свята першокурсники отримали вже традиційний сюрприз – великий смачний торт.

 

 

Варто зазначити, що студенти університету культури цінують кожну можливість проведення подібних заходів та щиро дякують усім українським захисникам і захисницям, які щодня виборюють незалежність рідної країни!

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.