ГоловнаНовини – Прем’єра детективної вистави «Мишоловка»

Прем’єра детективної вистави «Мишоловка» - Київський Університет Культури

Прем’єра детективної вистави «Мишоловка»

Цікавий, захоплюючий, непередбачуваний і динамічний детектив представили студенти-актори творчої майстерні Артема Позняка та Аліси Колпащикової факультету сценічного мистецтва. Творча молодь втілила на сцені неординарних персонажів за п’єсою Агати Крісті, зігравши у виставі «Мишоловка».

Театральний майданчик, на якому відбулося сценічне дійство, – будинок культури міста Кам’янець-Подільський, де, власне, Аліса Георгіївна в рамках практики вже кілька місяців поспіль працює зі студентами над створенням різних постановок.

«Ми дуже вдячні Кам’янець-Подільському Міському будинку культури, який радо відчинив нам свої двері для того, щоб наша молодь мала змогу творити і виходити до глядача», – зауважує майстриня курсу, яка, до речі, є і режисеркою детективної вистави.

Сюжетна лінія повертає усіх у кінець 40-их років минулого століття до Англії. Знайомить глядача із молодою родиною Релстонів, яка відкрила пансіон у передмісті Лондона. Через снігопади і заметіль помешкання для постояльців виявляється відрізаним від світу. Однак, незважаючи на погодні умови, пансіон наповнюється гостями. Якось з газет мешканці дізнаються, що було скоєне вбивство жінки, тож зловмисник ймовірно може переховуватись неподалік або зовсім поруч. Сержант поліції Троттер, який добирається до них у хуртовину, повідомляє, що за цією адресою може статися ще один злочин. На жаль, його припущення справджується, відбувається нове вбивство. Однак гостей це аж ніяк не лякає, вони намагаються заплутати поліцейського і переконати, що злочинець не один, а майже всі. Єдиною зачіпкою, за яку може вхопитись сержант, аби натрапити на слід убивці, є записка, де були намальовані три сліпі мишки і ноти дитячої пісеньки. Розслідування продовжується аж до фіналу, який виявляється неочікуваним.

За словами Аліси Георгіївни, студентам вдалося вхопити жанр детективу, яскраво розкривши кожного з персонажів.

Чудовий творчий ансамбль створили:

Джайлз – Владислав Корінний

Моллі – Віолета Ковпашко

Крістофер Рен – Сергій Полегенько

Місіс Бойл – Олександра Павленко

Майор Меткаф – Денис Ручко

Кейсуел – Катерина Войтенко

Паравічіні – Єгор Колотурський

Сержант Троттер – Данило Маркін.

У детективі не обійшлось без тонкого англійського гумору та іронії. Загалом вистава вийшла легкою, енергійною, естетичною та дуже атмосферною, яку глядачі вподобали неймовірними оваціями.

Згодом творча студентська команда на чолі з Алісою Колпащиковою повертається до столиці, де продовжить навчання офлайн і розпочне працювати над новою постановкою – справжньою українською містерією «Закоханий чорт». Сюжет майбутньої вистави театрали поки що тримають у таємниці.

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

Консультація