ГоловнаНовини – Разом до перемоги!

Разом до перемоги!

Разом до перемоги!

 

Війна триває! І кожен із нас має робити все необхідне для того, аби якомога швидше наблизити велику й бажану перемогу! Тож студенти та викладачі університету культури продовжують тримати оборону на мистецькому та волонтерському фронтах.

Так нещодавно у столиці відбувся благодійний концерт за участі відомих артистів: Вєрки Сердючки, Даші Астаф’євої, Ніно Катамадзе. Своїми виступами зірки подякували військовим, медикам, працівникам органів внутрішніх справ, ДСНС, метрополітену, залізничникам, волонтерам за героїзм і нелегку працю.

Локацією заходу стала станція метро Майдан Незалежності. Cтуденти 1-4 курсів кафедри івент-менеджменту університету культури працювали на проєкті, де набули фахового досвіду із влаштування мистецьких подій у складних і непередбачуваних умовах.

Такі заходи загартовують український непереможний дух, єднають і наближують Україну до перемоги!

Випускники та викладачі кафедри дизайну одягу також активно допомагають країні – шиють бронежилети, будують укріплення біля бомбосховищ та плетуть сітки.

 

 

Студентка 4-го курсу кафедри графічного дизайну Анастасія Антоненко більше року успішно співпрацює з українською художньою майстернею Naiveart. Вона стала головним дизайнером міжнародного фестивалю у місті Кошиці (Словаччина) «Людяність без кордонів», співорганізатором якого була саме ця майстерня. Головна мета фестивалю – підтримка України та реалізація креативних виробів задля збору коштів на допомогу нашій державі.

Анастасія створила чудову графіку на запрошеннях, афішах, футболках та шоперах – патріотичні образи, які розкривають серця для допомоги Україні.

 

 

 

 

 

 

 

 

У свою чергу, студенти кафедри шоу-бізнесу взяли участь в організації концерту в рамках благодійного марафону у Луцьку. На заході виступали українські артисти: Олег Серафин, Марія Хурсенко, Анна Добриднєва, Андрій Князь, Артур Боссо, Андріана та інші.

Метою цього марафону був збір коштів для придбання автомобіля на передову нашим бійцям. Тож, завдяки спільним зусиллям, вдалось зібрати потрібну суму.

 

 

Підтримують українських захисників і юні митці-театрали. Студентка першого курсу факультету театру, кіно та естради Тетяна Цебак разом зі своєю творчою командою створила перформативну виставу з благодійним збором коштів для ЗСУ «Дерево страстей», яку кожен бажаючий зміг відвідати у Вільному театрі «ОКО» у Львові!

До глядацьких сердець студенти доторкнулися через тексти Олега Сенцова, Ліни Костенко, Юрія Іздрика, Сергія Жадана та музичними аранжуваннями композицій гурту «Бумбокс», Джамали, Миколи Леонтовича, Євгена Хмари та Khayata.

 

 

Знаходячись за кордоном, наші студенти беруть активну участь у міжнародних проєктах, пропагуючи українське.

На відео студентка першого курсу групи РЕМС-41 Лілія Паламар чуттєво декламує вірш Ліни Костенко «Крила». У цьому творі сама поетеса стверджує, що духовно багата людина здатна на все, адже вона, хоч не літає, а крила має.

Оригінальна відеоробота потрапила до міжнародного проєкту, який було представлено на інтернаціональному кінофестивалі Ferrara Film Corto в Італії.

 

 

Кожен особливий внесок у царині мистецтва засвідчує, що українці – сильна і непереможна нація!

Працюємо разом для єдиної мети – перемоги!

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.