ГоловнаНовини – Сергій Середа в «Майстерні шоу-бізнесу»

Сергій Середа в «Майстерні шоу-бізнесу»

Сергій Середа в «Майстерні шоу-бізнесу»

 

На кафедру продюсування та шоу-бізнесу завітав зірковий ментор, український комік, телеведучий, продюсер, актор Сергій Середа. 

Сергій співпрацює зі Студією «Квартал 95», знявся в гумористичних серіалах «Країна У» і «Казки У», а нині запустив свій YouTube-проєкт.

Гість відповів на запитання молоді та поділився досвідом у шоу-бізнесі. 

Наразі Сергій став продюсером співачки MamaRika, яка є його дружиною. Після завершення контракту з попереднім продюсером, зіркове подружжя вирішило розпочати професійну співпрацю і створити проєкт з нуля. Спочатку працювали лише вдвох, потім поступово з’явилась команда. Але, за словами шоумена, вони довго йшли до того, аби набрати потрібних людей. Оскільки за його принципами та переконаннями в команді мають бути однодумці, які віритимуть і любитимуть цей проєкт. «Це дуже важливо, і є запорукою успішності вашого проєкту в майбутньому. Потрібен якісний менеджмент, професійні режисери, оператори, щоб розкрити задум, показати унікальність і харизму виконавця.

Таку практику можна застосувати абсолютно до всього. Якщо ви йдете тільки заради грошей на ту чи іншу роботу, то нічого з цього не вийде». 

 

 

Студенти поцікавились у С. Середи щодо переломного моменту, який змінив його життя, окрім початку повномасштабної війни 24.02.2022. Сергій відповів, що такий етап трапився, коли він із командою завершив грати у КВК. Адже популярність до коміка прийшла саме під час участі, а згодом і перемоги у Вищій лізі КВК, коли він був капітаном команди «Одеські манси».

«У нас був різкий злет, ми одразу стали популярними на росії. Чомусь тоді вважалось крутим і престижним все і всі, хто були там. Кожен мріяв потрапити в той шоу-бізнес. Хоч ми завжди і позиціонували себе як одесити, проте в Україні були майже невідомі. І коли відмовились від москальського ринку й приїхали сюди, нас тут ніхто не знав. Тоді і настав поворотний момент в житті», – говорить спікер.

 

 

Сергій Середа також зауважив, спираючись на власний досвід, що все ж краще, коли ти поступово йдеш до успіху і популярності, проходиш через випробування, які загартовують тебе. А не стрімко підіймаєшся на вершину, створивши щось, що матиме тимчасовий успіх. «Інколи потрібно братись за проєкти, які принесуть вам задоволення, а не купу грошей. Це буде давати енергію і наснагу на нові звершення», – додав ментор. 

Одним із небагатьох хороших моментів під час війни він вважає те, що в українського шоу-бізнесу відкрилось нове дихання – талановита молодь, контент та музика. 

 

 

Студентам, які мріють стати піарниками або продюсерами артистів, Сергій порадив заявити про себе, запропонувати свої послуги та налагодити комунікацію. 

Насамкінець зустрічі шоумен розповів про свій YouTubeпроєкт «Хто ти?», де він запрошує на гостину відомих українців і проводить із ними грувікторину. А вони в свою чергу розповідають смішні або курйозні життєві історії. Тож автор запросив на шоу і молодь у ролі глядачів. 

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.