ГоловнаНовини – UKRAЇNER: вміння відкривати Україну по-новому

UKRAЇNER: вміння відкривати Україну по-новому

UKRAЇNER: вміння відкривати Україну по-новому

 

Студентська молодь факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу поспілкувалась онлайн із шеф-редакторкою українськомовної версії UKRAЇNER, PHD із журналістики Анною Яблучною.

 

 

 

Ukraїner – це найбільша волонтерська спільнота (700+ людей), медіаорганізація.

Модераторкою професійно-практичного проєкту «Альтернативна практика в умовах воєнного стану», в рамках якого відбувся захід, є заступниця декана ФГРіТБ Ксенія Приходько. Організаторка фахової зустрічі стала доцентка кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Христина Плецан.

 

 

 

Анна розповіла, що Ukraїner до повномасштабного вторгнення займалась експедиціями Україною, шукали різні цікаві історії про українців, допомагаючи осягнути цінність власної країни й розвивати простір, у якому живемо.

 

 

«Хотілось показати щось нестандартне, нішеве, вартісне, підійти до тих локацій, які всі знають, по-іншому. Наша країна має безліч цікавих місць, що варті уваги. Окрім того, туризм – це також люди. Тому нашими героями були прості українці, які проживають в різних куточках України. Ми ретельно підбираємо героїв і стежимо за їхнім розвитком далі, повертаємось до них».

Головною місією Ukraїner гостя називає розвиток відкритого українського суспільства через висвітлення важливих тем, створення додаткової цінності об’єктів культурної та історичної пам’яті.

 

 

 

«Наша значущість – це люди. Люди, які об’єднані спільними з нами цінностями, близькі по духу, володіють певними скілами, мають ідеї та жагу до роботи на благо країни, і, звичайно ж, чудове почуття гумору. Треба бути ментально зрілим, аби потрапити до нас в команду. Корпоративна культура Ukraїner – це людяність і відповідальність», – зауважила спікерка.

Анна зазначила й те, що під час повномасштабного вторгнення їхня команда почала виробляти більше інформаційного матеріалу, заглиблюючись в тему. З 24 лютого 2022 року Ukraїner перезапустив усі свої канали комунікації та почав мовити про війну і подолання катастроф, спричинених окупаційними військами. Одним із найважливіших пріоритетів стали розповіді про незламність українців, які перекладали іншими мовами та розміщували на іноземних інформплатформах.

 

 

Упродовж війни Ukraїner збирає історії евакуйованих, фіксує ініціативи, що опікуються гуманітарною та військовою підтримкою, записує інтерв’ю з активістами і викриває російську пропаганду. Наразі вже вийшла серія роликів в деокупованих містах – проєкт «Деокупація». Поміж того, волонтерська медіаогранізація продовжує видавати книжки, що розповідають про українську сучасну історію, створювати фотоальбоми, які репрезентують нашу країну.

 

 

«Але якщо раніше ці історії були про миролюбну Україну, що змінюється й реформується, то сьогодні – це країна, що воює за свою свободу, з історіями про запеклу боротьбу, героїзм і відданість справі. Сьогодні українці діляться досвідом сміливого опору й перемог з усім світом і пояснюють, чому світ також має боротися за демократичні цінності на боці України», – акцентувала А. Яблучна.

Також шеф-редакторка сказала, що до війни у світової спільноти було шароварне уявлення про Україну. Проте наша держава – це складна країна з великою кількістю неоднозначних речей, цікавих історичних фактів і постатей, своєю ідентичністю, самобутністю та традиціями.

Анна Яблучна повідала, що в планах на майбутнє в Ukraїner: матеріал і поїздка до українського Криму; проєкт «Деімперіалізація» – про злочини росії; Україна після перемоги.

Про майбутнє нашої країни після війни гостя прогнозувала, що буде не просто, але цікаво. Потенціал великий. Потрібно буде втримати планку. А наприкінці зустрічі Анна Яблучна запросила молодь ФГРіТБ до команди Ukraїner: «Волонтерство – це можливість побачити більше, отримати досвід, зробити добру і корисну справу. Тож, ласкаво просимо!».

 

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.