ГоловнаНовини – Урочиста посвята хореографів 2022

Урочиста посвята хореографів 2022

Урочиста посвята хореографів 2022

 

На факультеті хореографічного мистецтва університету культури пройшла посвята у студенти.

У цей нелегкий час для країни молодь продовжує здобувати вищу освіту, старанно вчитись і підтримувати культурний фронт. Тож, як і кожного року, першокурсники офіційно підтвердили свій статус студентів університету культури.

 

 

На урочистій події своїми виступами вражали винуватці свята. Кожна група підготувала неймовірні перфоманси, продемонструвавши акторську майстерність, вокал, хореографію, сповнені запальної енергетики і драйву. Першокурсники щиро підтримували один одного оваціями й насолоджувались кожним виступом на сцені.

 

 

Привітала молодь декан факультету хореографічного мистецтва, заслужений діяч мистецтв України, професор Ольга Бігус: «Це важлива подія у вашому студентському житті. Ви починаєте свій шлях, дитинство вже позаду. Сьогодні ви знаходитесь у кращому столичному європейському закладі освіти. Ви всі дуже талановиті, красиві й унікальні. Ваша енергія просто неймовірна, ви нас надихаєте особливо в такий складний час.

Ми молимось за те, аби якнайшвидше закінчилась ця жахлива війна, і ви – нове покоління української інтелігенції – почали розбудовувати новітню Україну такою, якою ви її бачите.

Ми вам бажаємо, щоб ваше студентське життя було насичене тільки добром, аби ті мрії, з якими ви прийшли до нас та обирали свою професію, обов’язково здійснилися. Дякуємо вам, що ви обрали саме український виш, і зробимо все, щоб ви ніколи не пошкодували про це. Ми вас дуже чекали і вами пишаємося».

 

 

 

На посвяті були присутні зіркові хореографи України Ілона Гвоздьова та Євген Кот, а також куратори й викладачі, які побажали першокурсникам завжди прагнути знань, самовдосконалюватись і бути щасливими у своїй професії, адже на їхніх плечах віднині лежить важлива місія – розказати й показати всьому світу, яка прекрасна наша українська культура.

 

 

 

 

 

Улюбленці студентської молоді, її творчі наставники та відомі метри: Раду Поклітару, Грег Чапкіс, Олександр Лещенко, Олена Шоптенко, Юрій та Яна Васютяки, які не змогли побувати на святі, записали відеопривітання, в якому побажали студентам першого курсу бути активними і старанними, мати добру вдачу, слідувати своїм цілям й успішно реалізувати себе у професії.

 

 

Сюрпризом для першокурсників-хореографів став великий смачний торт від керівництва факультету.

 

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.