ГоловнаНовини – Урочиста зустріч-знайомство першокурсників у Київському університеті культури

Урочиста зустріч-знайомство першокурсників у Київському університеті культури

Урочиста зустріч-знайомство першокурсників у Київському університеті культури

 

У Київському університеті культури відбулась урочиста зустріч-знайомство першокурсників із науково-педагогічним колективом, майстрами курсів, кураторами, студентським активом, завідувачами кафедр і деканами престижних факультетів.

Кожен із факультетів підготував для своїх студентів інформативну та цікаву програму-привітання з творчими виступами, смачними частуваннями і святковим тортом. Першокурсники дізнались про всі особливості й переваги навчання на крутих бізнес і творчих спеціальностях в університеті культури, де впродовж студентства на них чекає безліч майстер-класів, зіркових зустрічей і фахових тренінгів.

 

 

 

 

 

 

 

Привітав молодь із початком навчального року Михайло Поплавський: «Радий вас вітати в Київському університеті культури. Ми розпочинаємо новий навчальний рік у непростих умовах. На вашу долю випали складні випробування, але, я впевнений, ми їх подолаємо разом.

Вам пощастило стати студентами богемного вишу.

Ви повинні зробити хороший старт в кар’єрі. Головне для вас – вірити в себе, мати характер, стержень, волю до перемоги. І, як би важко не було, йти до мети, самостійно пробивати свою зіркову дорогу. Без здорових творчих амбіцій ви нічого не досягнете. Будьте максималістами, лідерами та режисерами свого життя. Ваша усмішка – це ваша зброя.

Оптимізму, добра, любові, миру та здоров’я. Ми обов’язково переможемо! Слава Україні! Героям Слава!».

 

 

 

Педагоги звернулись до студентів, висловивши їм свою вдячність за те, що вони обрали університет культури та якісну українську освіту. Наставники молоді також наголосили, що, адаптуючись до нових умов, вони докладуть максимум зусиль, аби створити комфортні умови навчання, передати свій досвід і знання та зростити справжніх професіоналів.

 

 

 

 

 

Далі на студентів чекала перша кураторська година в новому навчальному році. Першокурсники й куратори обговорили організаційні питання та отримали зворотний зв’язок.

Куратори познайомили студентську молодь із тонкощами освітнього процесу цього року, особливостями навчання в онлайн-режимі й надали важливі настанови.

 

 

 

 

 

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.