ГоловнаНовини – Відкриття інноваційних дизайн-лабораторій в УНІВЕРСИТЕТІ КУЛЬТУРИ

Відкриття інноваційних дизайн-лабораторій в УНІВЕРСИТЕТІ КУЛЬТУРИ

Відкриття інноваційних дизайн-лабораторій в УНІВЕРСИТЕТІ КУЛЬТУРИ

На факультеті дизайну і реклами відбулося урочисте відкриття нових високотехнологічних лабораторій для професійно-практичної підготовки студентів.

 

 

Михайло Поплавський, перерізаючи яскраву стрічку, зазначив: «Факультет дизайну і реклами – це модний, модерновий, креативний освітній простір для творчої молоді. Сьогодні мені приємно бачити нові професійно-практичні лабораторії, оснащені за останнім словом техніки. Переконаний, що найсучасніше обладнання сприятиме підготовці високопрофесійних фахівців і дозволить талановитим студентам створювати унікальні проєкти».

 

 

Керівництво факультету представило атмосферну художню лабораторію, де зможуть удосконалювати свої навички й знання з кольорознавства, композиції рисунку та живопису майбутні дизайнери; і мультимедійну лабораторію зі спеціалізації «Графічний дизайн», обладнану 15-ма потужними комп’ютерами з унікальним програмним забезпеченням для проєктування в електронному форматі.

 

 

Для студентів спеціалізації «Дизайн середовища» відкрили лабораторію ЗD-моделювання, облаштовану 30-ма комп’ютерами, мобільним проєктором, що дозволяє розробляти презентації проєктів у 3D з дизайну інтер’єру, ландшафту та гейм-дизайну.

 

 

Також презентували навчально-проєктну лабораторію моушн-дизайну, оснащену 30-ма комп’ютерами зі спеціалізованим програмним забезпеченням 3D- та 2D-графіки, переносним проєктором і графічними планшетами, на яких можна виконувати і продукувати будь-які дизайнерські рішення. Основне призначення – розвиток художніх здібностей, отримання навичок із цифрової графіки, digital art, VFX, 3D-моделювання, моушн-дизайну.

 

 

Відзначимо, що студенти працюватимуть у лабораторіях за напрямами графічний дизайн і реклама, моушн-дизайн, дизайн середовища (ландшафт, інтер’єр), дизайн одягу та взуття. Найсучасніше обладнання дозволяє молоді створювати масштабні дизайнерські проєкти і втілювати неординарні рішення, розвивати soft, hard meta-skills.

Цілком ймовірно, що в інноваційних лабораторіях формуватимуться дизайнерські команди, які з часом стануть дизайн-студіями або й компаніями. Це крутий старт для майбутніх суперпрофесіоналів.

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.