ГоловнаНовини – Випуск найкрутіших бакалаврів КУК!

Випуск найкрутіших бакалаврів КУК!

Випуск найкрутіших бакалаврів КУК!

 

У Київському університеті культури відбулось урочисте вручення дипломів та присвоєння ступеня вищої освіти «Бакалавр» випускникам вишу.

Якісну європейську освіту за престижними спеціальностями молодь здобувала у складні часи, однак навчання в улюбленому виші згадує з ностальгією і теплом у серці. Студентські роки по справжньому були яскравими, насиченими, сповненими нових перемог та цікавих відкриттів. Випускники отримали колосальний життєвий і професійний досвід, навчаючись у найкращих викладачів, професорів, майстрів курсів і творчих наставників.

 

 

Відкрив церемонію вручення ректор Київського університету культури Володимир Пилипів: «Зі святом вас! Сьогодні один із важливих етапів у вашому житті! Тепер ви офіційно вважаєтесь дипломованими спеціалістами, що підтверджує ваш рівень професіоналізму та відкриває перед вами великі кар’єрні можливості.

Дякуємо за ці 4 роки! Пишаємось вами!

Я бажаю вам успішно реалізувати всі свої мрії і задуми. Хай вам щастить. У добру путь! Чекаємо на магістратурі!».

 

 

Урочистості розпочались спільним зворушливим виконанням Гімну України, слова якого «Ще не вмерла України і слава, і воля», звучали, як ніколи, велично та звитяжно, з вірою у велику перемогу.

 

 

 

На свято завітало чимало рідних, близьких і друзів випускників, щоб підтримати їх і привітати із цим важливим днем.

Вручав дипломи молоді Михайло Поплавський, мотивуючи до успіху і нових здобутків.

«Вітаю найкрутіших бакалаврів Київського університету культури!

Життя – це велике шоу, режисером якого є сама людина. І від того, як ви стартуєте після навчання у виші, залежить ваше щасливе майбутнє.

Я вірю, що ви станете успішними, популярними і багатими.

Успішні українці – успішна Україна!

Мирного неба, творчих успіхів, міцного здоров‘я та нових звершень!

Вам творити новітню історію України.

Слава Збройним силам України! Слава Україні! Героям слава сказав Михайло Поплавський.

 

 

 

До вітальних слів приєдналися всі викладачі, декани, куратори та творчі наставники бакалаврів університету культури, побажавши випускникам впевненості у власних силах, професійних перемог, наснаги та світлого майбутнього.

 

 

 

Щирі емоції переповнювали випускників Київського університету культури. Вони дякували за найкращі роки свого студентського життя у стінах вишу та престижну освіту. За цей час університет став справжньою домівкою для молоді, яку вона згадуватиме з добром і вдячністю.

Однак попереду на бакалаврів чекають нові випробування. Згодом вони планують вступати до магістратури Київського університету культури, щоб здобути повну вищу освіту та гідно реалізувати себе у професії.

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.