ГоловнаНовини – «ВипускникChecк» із Вікторією Нестеровою

«ВипускникChecк» із Вікторією Нестеровою

«ВипускникChecк» із Вікторією Нестеровою

 

Щотижнева рубрика факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу з успішними випускниками цього разу продовжилась із Вікторією Нестеровою, директоркою ресторанів «В’єтнамський привіт» та «Китайський привіт» столичного фуд-холу Kyiv Food Market.

Випускниця досягла успіху завдяки своїй організованості, твердості намірів і колосальній праці над удосконаленням себе і своїх професійних скілів.

Познайомила учасників зустрічі, серед яких були студенти та абітурієнти, з пані Вікторією ведуча рубрики, заступниця декана факультету Ксенія Приходько.

В ході стріму Вікторія Нестерова поділилась історією власного успіху, пригадавши спочатку шкільні роки і мрії, пов’язані із професійним майбутнім. Ким стати і за якою спеціальністю навчатися, вона замислювалась ще у старших класах, та головним було для неї – робота до душі. Вікторії було складно визначитись, але одного разу, тоді ще школярка, натрапила на інтерв’ю відомої української рестораторки Маргарити Січкар, яка чітко, правильно і красиво розповіла про ресторанний сервіс в Україні та яким він має бути. Із того часу випускниця мріяла стати такою ж крутою фахівчинею, а вже згодом вирішила навчатись за освітньою програмою «Менеджмент готельно-ресторанного і туристичного бізнесу» у престижному столичному виші.

«Коли я стала студенткою факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу в університеті культури, то зрозуміла, це моє!».

Працювати Вікторія почала з першого курсу, доволі успішно поєднуючи роботу й навчання. «Я прийняла цей виклик, бо прагнула бути фінансово незалежною. Це загартувало мене та допомогло отримати необхідний фаховий досвід».

Стосовно вищої освіти спікер зауважила, що її здобуття є важливим етапом особистісного та професійного становлення молоді, зокрема для майбутніх готельєрів і рестораторів.

«Фахівці, котрі опановують теоретичні засади у виші та паралельно набувають практичних навичок, є цінними кадрами для працедавців».

 

 

Також Вікторія зосередила увагу студентів на тайм-менеджменті. Зазначивши, що люди не вміють планувати свого часу, і це неабияк позначається на їхній продуктивності в роботі та особистому житті. Вона порекомендувала якомога раніше вчитися це робити, ставити собі дедлайни та дотримуватись їх.

Директорка відомих ресторанів порадила молоді користуватись Матрицею Ейзенхауера. Це метод тайм-менеджменту, який допомагає правильно розставляти пріоритети і визначати послідовність у виконанні завдань.

Матриця включає в себе 4 блоки:

  • важливі і термінові справи
  • важливі, але не термінові справи
  • не важливі, але термінові справи
  • не важливі і не термінові справи.

На завершення цікавого стріму В. Нестерова висловила абітурієнтам і студентам цінні настанови.

«Помилки вчать нас. Важливо вчасно їх усвідомити, зробити правильні висновки і тоді життя дає шанс для подальшої реалізації.

Колись, на певному етапі життя, я думала, що все на світі знаю. І саме в цей момент я перестала вчитись, розвиватись та рухатись уперед. Якби я вчасно не усвідомила цю помилку тоді, навряд чи досягла того, що маю зараз.

Тож не бійтесь нічого. Вчіться аналізувати інформацію, дізнавайтесь щось нове, поглиблюйте знання та не зупиняйтесь на досягнутому», – мотивувала молодь успішна випускниця ФГРіТБ.

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.