ГоловнаНовини – Волонтерська премія 2022

Волонтерська премія 2022

Волонтерська премія 2022

 

Студент 4-го курсу кафедри івент-менеджменту Дмитро Новокрестов отримав волонтерську премію від Центру громадянських свобод «Євромайдан SOS» та Української Волонтерської Служби.

Історія його волонтерства розпочалась із 2014 року. Ще до навчання в університеті культури Дмитро отримав диплом з відзнакою у школі організаторів дозвілля «Забава», і з того часу відчув потребу допомагати людям: «Десь там і почало зароджуватися моє волонтерство», – згадує студент. Однак тоді в його рідному Павлограді волонтерство не було достатньо розвинене, тож доводилося їздити до інших міст, щоб реалізувати бажання бути корисним. Юнак прагнув до постійного волонтерства в одній організації й нарешті у 2015 році став волонтером в МЦС ГО «Позитивний Павлоград», де понад 5 років брав участь у різних проєктах. У 2020-у долучився до Товариства Червоного Хреста України і став волонтером Павлоградської міської організації. А вже з березня 2022 року Дмитро доєднався до БО БФ «Українська Освітня Фундація», спільно з якою реалізував 8 зборів.

 

 

Допомогу людям юнак успішно поєднує з навчанням в університеті культури, застосовуючи власні знання під час реалізації доброчинних студентських проєктів. Успіхи Дмитра у волонтерській діяльності відзначає і його кураторка Євгенія Короленко, котра вважає, що її студент має високе почуття відповідальності за життя інших, хоробру вдачу і наполегливість у досягненні цілей. Тому, на її думку, волонтерська нагорода не випадково знайшла свого героя.

 

 

Волонтерська премія – це всеукраїнська недержавна відзнака, яка вручається за особливий внесок у розвиток волонтерського руху в Україні «звичайним людям, які роблять надзвичайні речі». Заснована премія в 2014 році і реалізується у партнерстві Центру громадянських свобод «Євромайдан SOS» та Української Волонтерської Служби.

 

 

Також Дмитро Новокрестов став грантером Української Волонтерської Служби, започаткував і реалізував 2 хвилі проєкту з надання ліків для підтримки діяльності організму в людей, які не мають щитоподібної залози. Варто підкреслити, що завдяки цьому проєкту понад 200 українців отримали життєво необхідні ліки. «Ця тема стала для мене важливою через потребу в ліках близької мені людини, а потім кількість публікацій із пошуками ліків стала зростати, і все більше знайомих облич я почав бачити серед тих, кому потрібна допомога», – поділився волонтер.

Нещодавно Дмитрові вдалося допомогти волонтерському хабу в Дніпрі, який опікується евакуйованими з Маріуполя, відправити певну кількість ліків до Херсона. Крім того, студент збирає шкільне приладдя для дітей із деокупованих територій, теплий одяг, вітаміни, речі гігієни. Зараз Дмитро мешкає в Києві, продовжує навчання у виші, а у вільний час виготовляє соєві свічки і продає. Частину виручених коштів віддає на доброчинність.

«Волонтерство – це моя форма вдячності за життя, яке живу. Це спосіб, який допомагає вірити в добро та творити добро. Це мій стиль життя. Це невіддільна частина мене. Це певний профіль, в якому я все роблю на високому рівні, тому важко буде жити без волонтерства і допомоги людям», – акцентував Дмитро.

Найближчим часом Дмитро Новокрестов планує поновити діяльність в Товаристві Червоного Хреста в Україні та продовжувати допомагати в БФ «Українська Освітня Фундація».

 

 

Те, що роблять волонтери – велика справа! Тож давайте допомагати їм і йти у світле майбутнє разом!

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.