ГоловнаНовини – Всеукраїнський фестиваль «Знімається кіно»

Всеукраїнський фестиваль «Знімається кіно»

Всеукраїнський фестиваль «Знімається кіно»

 

Факультет кіно і телебачення влаштував масштабний проєкт для талановитих абітурієнтів з усієї країни. Захід проходив в офлайн та онлайн форматах.

 

 

 

Програма фестивалю була дуже насиченою: знайомство з майстрами та викладачами, фотосесії на яскравих фотозонах, консультації щодо вступу і підготовки до творчого конкурсу, практикуми «Крок до професії» за обраними освітніми програмами, кава-брейк зі смаколиками під трансляцію відеоматеріалів зі студентського життя ФКіТБ.

Потому вступники мали змогу відвідати виставу акторів 2-го курсу «Маруся Богуславка» (художній керівник Олександр Балабан) та особисто переконатися в акторській майстерності студентів факультету.

 

 

 

 

На завершення фестивального двіжу на гостей чекало шоу «ІКіТБ LIVE»: концертні виступи, розіграш призів серед найактивніших і найталановитіших абітурієнтів, презентація проєкту «ІКіТБ обирає тебе».

 

 

 

Апогеєм видовищного свята стала зустріч з майстрами курсів – популярним телеведучим, актором, режисером, диктором, шоуменом, зірковим випускником університету культури Григорієм Решетніком та відомою кліпмейкеркою, режисеркою, сценаристкою, зірковою випускницею Катею Царик.

 

 

Професіонали радо ділились із вступниками досвідом і спонукали талановиту молодь вірити в себе, власні сили та впевнено йти до своєї мети.

 

 

Бурю овацій викликала поява ректора університету культури Михайла Поплавського, який подякував зірковим майстрам за корисні поради для абітурієнтів і висловив сподівання, що молодь продовжить навчання саме в українських закладах вищої освіти: «Сьогодні успіху досягає той, хто йде на кілька кроків попереду – випереджаючи час! Я мрію, щоб талановиті, успішні молоді випускники вузів залишалися в Україні.

Зробіть свій крок до успіху – обирайте університети України! Успішні українці – успішна Україна!».

 

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.