ГоловнаНовини – «Всі. Свої» із Сергієм Горюновим

«Всі. Свої» із Сергієм Горюновим

«Всі. Свої» із Сергієм Горюновим

 

На кафедрі івент-менеджменту відбувся стрім, який для студентів провів Сергій Горюнов – party-creator, івент-менеджер маркетплейсу «Всі. Свої» та благодійник.

Спікер розповів молоді про свою роботу, організацію івентів та поділився цікавими професійними кейсами. Спілкування розпочав із того, як саме став куратором вечірок «Всі. Свої». За словами Сергія, після Революції гідності 2014 року його почало надихати все українське, а «Всі. Свої» – це платформа, яка популяризує українських виробників. Спершу влаштувався на позицію стиліста зйомок маркетплейсу. У нього повірили, він не підвів і почав займатися вже безпосередньо організацією та розвивати цей напрямок вечірок. Тому студентам івентор порадив спробувати себе у нових цікавих проєктах, брати участь у реалізації оригінальних концепцій і бізнес-стратегій. Це стане особистим викликом для них. «Потрібно шукати більше можливостей та бути корисним в тому місці, де ти є».

Про «плюси» та «мінуси» локації «Всі. Свої» по вулиці Десятинна як майданчика для проведення вечірок фахівець повідав, що саме місце розташоване в серці Києва, його історичній частині, з чудовим краєвидом на Поділ та річку Дніпро, має свою енергетику і антураж, тому це однозначно є його перевагою.

Недоліком є те, що влітку у спеку важко перебувати на відкритій терасі вдень. Але вищезазначені «плюси» беззаперечно компенсують незначний «мінус», з яким професіоналам легко впоратись.

«Для мене велика честь влаштовувати там заходи. Це надзвичайно атмосферне та прекрасне місце», – відзначив Сергій.

 

 

На онлайн-зустрічі гість говорив і про конфліктні ситуації, які раз-у-раз доводиться вирішувати івенторам та про те, що необхідно для класної вечірки.

«У будь-якому конфлікті вам потрібно вибороти свою правду. Тому треба робити це дипломатично, знаходити компроміси і бажано мати план Б, оскільки форс-мажори бувають завжди. До всіх необхідний делікатний підхід, всі творчі люди – емоційні – особливо артисти. Варто мати витримку, зберігати холодний розум, намагатись не реагувати на емоції, закиди та провокації зовні у спілкуванні з артистами, їхніми менеджерами чи підрядниками. Ви повинні розуміти, що головне – провести крутий захід», – зауважив спікер.

Окрім того, С. Горюнов переконаний, що основа хорошого заходу – гостинність. Тому важливо, аби івент був концептуальним, із цікавими спікерами, якісним звуком, смачною їжею, комфортними зонами відпочинку, а також комплексом маркетингових заходів із просування та інформування щодо події.

Молодь цікавилась, як Сергій обирає артистів та діджеїв для вечірки.

«Я хотів популяризувати українську музику. Було цікаво давати імпульс та можливість новим обличчям, знайомити Київ з ними. Вони всі мали бути схожі філософією, цінностями зі «Всі. Свої», відповідати концепції маркету, що проходить, за стилем і музикою», – поділився party-creator.

 

 

Поінформував Сергій Горюнов майбутніх івенторів про платформи продажу квитків і чи доцільно співпрацювати з ними: «Квиткові оператори беруть кошти за свою роботу в межах 8-10% від продажу. Але, на мою думку, це виправданий відсоток. Вони відпрацьовують максимально, маючи свою налагоджену систему контролю, генерацію штрих-кодів та необхідну техніку.

Аби на подію прийшла 1000 людей, слід проінформувати 1 мільйон, тому це дуже велика робота маркетологів та піарників. І такі партнери як, наприклад, Concert.ua вже мають свою базу людей за роки роботи, і таким чином вони допомагають ознайомлювати людей з івентом.

Але це просто, як допоміжний інструмент, до якого вже є довіра».

Студентська молодь кафедри івент-менеджменту висловила свою вдячність за надзвичайно інформативну зустріч і поцікавилась у Сергія, де він черпає натхнення. Спікер відповів, що слід працювати там, де подобається та оточувати себе правильними людьми. Але не завжди все йде стабільно та супроводжується чудовим настроєм і жагою до роботи. Все рано чи пізно набридає, втрачається мотивація. Тож варто чітко розуміти, що такі стани тимчасові, а улюблена справа – це те, що дійсно приносить задоволення і робить нас щасливими.

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.