Запальний майстер-клас із ча-ча-ча

 

За участі студентів спеціальності «Сучасна хореографія» відбувся крутезний майстер-клас Андрія Крися – соліста Київського театру бального танцю, багаторазового переможця міжнародних та всеукраїнських конкурсів, учасника і хореографа-постановника телевізійного проєкту «Танцюю для тебе 2».

Андрій Іванович поділився зі студентською молоддю запальною хореографічною комбінацією з ча-ча-ча.

 

 

З’явився танець в 60-ті роки 20-го століття з елементів популярних латиноамериканських румби й мамбо. Він заснований на кроці шасе. Танцюють його зі швидкістю 32-33 такти на хвилину. Як і більшість південноамериканських танців, ча-ча-ча сповнений надзвичайної експресії, емоцій і краси.

На початку майстер-класу студенти відтворили базові рухи танцю, скручування в тілі, тайм-степ, сайд-степ і оригінальний «завиток».

 «Ми спробували розкрутити тіло, щоб відчути більше свободи, динаміки і об’єм рухів», – прокоментував хореограф.

У другій частині практикуму відпрацювали відчуття ритму зі зміною акцентів і пластичність.

 

 

Учасники були в захваті від танцювальної композиції. До майстер-класу з ча-ча-ча долучився навіть відомий балетмейстер і зірковий викладач Олександр Лещенко, який поруч зі студентами виконував усі запропоновані елементи танцю.

Неймовірна авторська хореографія Андрія Крися, яскраві емоції залишили у всіх незабутні враження!

Студентська молодь подякувала Андрію Івановичу за унікальний творчий досвід і згодом чекає на новий майстер-клас із латини.

 

Консультація
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    [_date] [_time]