HomeSpecialties – Кіно і телемистецтво

Кіно і телемистецтво

Навчайся у кращих!

Хто з нас не мріяв одного разу опинитися в Голівуді чи Каннах!? Пройтися червоною доріжкою у карколомній вечірній сукні чи брендовому смокінгу!? Вийти на сцену церемонії нагородження премії Оскар?

 • 021
  Аудіовізуальне мистецтво та виробництво:
  • Теле-радіоведучий, кореспондент, репортер
  • Режисер кіно і телебачення, медіа-продюсер
  • Звукорежисер, саунд-продюсер
  • Оператор кіно і телебачення
  • Актор кіно і телебачення
  • Фотохудожник-рекламіст
  Вплив та розвиток кіно-телеіндустрії, сучасних медіа, YouTube-шоу настільки всеохоплюючий, що молодь прагне пов'язати з нею своє життя та реалізуватися на повну!
  To enter, you need:
  1. Творчий конкурс
  2. Мотиваційний лист
  Перелік документів для вступу

Медіаіндустрія – творчий і багатогранний процес злагодженої роботи команди професіоналів: акторів, сценаристів, режисерів, операторів, звукорежисерів, продюсерів, дизайнерів, аніматорів, художників по костюмах, тележурналістів, фотохудожників-рекламістів.

Кафедра кіно-, телемистецтва готує справжніх профі кінотелевиробництва готових до викликів сучасності!

Наші спеціальності:

Режисер кіно і телебачення, медіапродюсер
Актор кіно і телебачення
Телерадіоведучий, кореспондент, репортер
Оператор кіно і телебачення
Звукорежисер кіно і телебачення, саунд-продюсер
Фотохудожник-рекламіст

Режисер кіно і телебачення, медіапродюсер

Режисер кіно і телебачення – це «генерал» на майданчику! Він створює продукт від креативної ідеї до постпродакшну, відповідає за кожен аспект майбутнього шедевру! Саме від режисера залежить злагоджена робота операторів, акторів, звукорежисерів. Нині режисер може не лише створювати креативні ідеї та втілювати їх в життя, а й продюсувати їх – від власного YouTube-шоу до кінострічки міжнародного рівня та кліпу зірці шоу-бізнесу. В діджитал-епоху, коли медіаконтент оточує нас скрізь, режисер-продюсер завжди буде на вагу золота!

Що вивчає студент: режисура кіно і телебачення, кінотелепродюсерство, режисура монтажу, технології тривимірної анімації, багатокамерна зйомка, робота режисера з актором, постпродакшн, основи операторської майстерності, майстерність актора, сценічна мова.

Актор кіно і телебачення

«Бути чи не бути? Ось в чому питання» (В. Шекспір)

Якщо питання чи бути актором, чи ні, відповідь однозначна – БУТИ! Стати актором – означає отримати престижну, високооплачувану, мега-цікаву професію! Ти зможеш перевтілитися у сотні образів, попрацювати з найкращими режисерами та операторами на найкращих майданчиках. Ти опинишся на червоних доріжках кінофестивалів та премій, отримаєш мільйонну армію фанатів та не сходитимеш з обкладинок глянцевих журналів!

Що вивчає студент: режисура кіно і телебачення, кіно-телепродюсерство, режисура монтажу, технології тривимірної анімації, багатокамерна зйомка, робота режисера з актором, постпродакшн, основи операторської майстерності, майстерність актора, сценічна мова.

Теле-радіоведучий, кореспондент, репортер

Теле-радіоведучий – це той, кого знають, кого обожнюють, кому довіряють! Власне авторське шоу, інтерв’ю з зірками, прямі ефіри, репортажі, розслідування, подорожі – телеведучий-журналіст постійно перебуває в епіцентрі подій. Він на «ти» з камерою, мікрофоном і усім світом! Тебе чекають популярність, успіх та високі гонорари!

Що вивчає студент: майстерність телеведучого, тележурналістика, радіожурналістика, техніка екранного мовлення, журналістський маркетинг, авторські програми на телебаченні, акторська майстерність, режисура монтажу.

Оператор кіно і телебачення

Кажуть, що оператор вміє думати очима, все бачить першим і ділиться відзнятим з мільйонами. Блискавична реакція, уміння сполучати одиничне і загальне, бачити масштабність подій і миттєвість факту – в цьому складність і привабливість професії. Професійний оператор ніколи не залишиться без роботи – кількість медіа-продуктів така велика, що на операторів «полюють» та пропонують їм найбільші гонорари!

Що вивчає студент: майстерність телеоператора, багатокамерна зйомка, монтаж та постпродакшн, візуальні ефекти та комп‘ютерна графіка, технології тривимірної анімації, кінознімальна апаратура та оптика, експонометрія в операторському мистецтві, сенситометрія, кольорознавство, світлотехніка, комбіновані зйомки.

Звукорежисер кіно і телебачення, саунд-продюсер

Звукорежисер, саунд-продюсер – найбільш затребувана спеціальність в медіа та шоу-бізнесі! Аранжування та зведення хітів для мега-зірок, написання власних бітів та треків, запис та зведення звуку в кіно, кліпах та теле-шоу! Звукорежисер – дуже важлива частина команди, адже першочергово людина сприймає почуте, а потім вже побачене!

Що вивчає студент: звукорежисура, програми цифрового аудіоредагування, постпродакшн, кіно-телепродюсерство, основи електроніки, тракти звукопередач та пристрої обробки звуку, програми багатоканального запису звуку, електроакустика, архітектурна акустика , аранжування та зведення музичних композицій, інструментознавство.

Фотохудожник-рекламіст

Ти хочеш, що твої роботи прикрашали обкладинки глянців, рекламних білбордів, сайтів компаній? Хочеш співпрацювати зі знаменитостями та отримувати високий заробіток за свою роботу? Можливо хочеш робити мега-пейзажі чи репортажі та відкрити власну галерею? Тоді ця професія саме для тебе!

Що вивчає студент: майстерність фотохудожника, фотокомпозиція, арт-менеджмент, моделювання стилю та іміджу, комп’ютерна фототехніка, кольорознавство, практична фотографія, хіміко-фотографічні процеси та матеріали, фотоапаратура та оптика, експонометрія, спеціальні види фотозйомок.

ВСТУП БЕЗ НМТ!

Обирай найкращих в своїй сфері і приєднуйся до них!
Phone numbers for admission consultations:
Contact
Fill out the form and our consultants will quickly and efficiently provide you with any information in a convenient way of communication.

  Advice
  Fill out the form and our consultants will quickly and efficiently provide you with any information in a convenient way of communication.