ГоловнаСпеціальності – Кіно і телемистецтво

Кіно і телемистецтво

Навчайся у кращих!

Хто з нас не мріяв одного разу опинитися в Голлівуді чи Каннах!? Пройтися червоною доріжкою в карколомній вечірній сукні або брендовому смокінгу!? Вийти на сцену церемоній вручення нагород кінопремій «Оскар» чи «Золота пальмова гілка»?

 • 021
  Аудіовізуальне мистецтво та виробництво:
  • Теле-радіоведучий, кореспондент, репортер
  • Режисер кіно і телебачення, медіа-продюсер
  • Звукорежисер, саунд-продюсер
  • Оператор кіно і телебачення
  • Актор кіно і телебачення
  • Фотохудожник-рекламіст
  Вплив та розвиток кіно-телеіндустрії, сучасних медіа, YouTube-шоу настільки всеохоплюючий, що молодь прагне пов'язати з нею своє життя та реалізуватися на повну!
  Для вступу потрібно:
  1. Творчий конкурс
  2. Мотиваційний лист
  Перелік документів для вступу

Кінотелеіндустрія, сучасні медіа, YouTube-шоу – багатогранна та всеохоплююча сфера. Це безмежні можливості для досягнення успіху, визнання та реалізації творчої особистості!

Кафедра кіно-, телемистецтва готує справжніх профі кінотелевиробництва готових до викликів сучасності!

Наші спеціальності:

• Режисер кіно і телебачення, медіапродюсер
• Актор кіно і телебачення
• Телерадіоведучий, кореспондент, репортер
• Оператор кіно і телебачення
• Звукорежисер кіно і телебачення, саунд-продюсер
• Фотохудожник-рекламіст

Режисер кіно і телебачення, медіапродюсер

Режисер кіно і телебачення – це «генерал» на майданчику! Він створює продукт від креативної ідеї до постпродакшену, відповідає за кожен аспект майбутнього шедевру! Саме від режисера залежить злагоджена робота операторів, акторів, звукорежисерів. Нині режисер може не лише генерувати креативні ідеї та втілювати їх в життя, а й продюсувати їх – від власного YouTube-шоу до всесвітньо відомої кінострічки чи кліпу для зірки шоу-бізнесу. В діджитал-епоху, коли медіаконтент оточує нас скрізь, режисер-продюсер завжди на вагу золота!

Що вивчає студент: режисуру кіно і телебачення, кінотелепродюсерство, режисуру монтажу, технології тривимірної анімації, багатокамерну зйомку, роботу режисера з актором, постпродакшн, основи операторської майстерності, майстерність актора, сценічну мову.

 

Актор кіно і телебачення

«Бути чи не бути? Ось в чому питання» (монолог Гамлета) Вільям Шекспір

Якщо виникло питання бути актором чи ні, відповідь однозначна – БУТИ!

Стати актором – означає отримати престижну, високооплачувану, мегацікаву професію! Ти зможеш перевтілитись у сотні образів, попрацювати з найкращими режисерами та операторами. Ти опинишся на червоних доріжках кінофестивалів і премій, отримаєш мільйонну армію фанатів та не сходитимеш з обкладинок глянцевих журналів! Твоя робота проходитиме на кіностудіях, продакшенах, телеканалах тощо!

Що вивчає студент: майстерність актора, сценічну мову, хореографію, вокал, роботу актора на знімальному майданчику, в кіно- і телепроєктах, дублювання, грим, створення художнього образу.

 

Телерадіоведучий, кореспондент, репортер

Телерадіоведучий – це той, кого знають, кого обожнюють, кому довіряють! Власне авторське шоу, інтерв’ю із зірками, прямі ефіри, репортажі, розслідування, подорожі – телеведучий-журналіст постійно перебуває в епіцентрі подій. Він на «ти» з камерою, мікрофоном і усім світом! Тебе чекають популярність, успіх та високі гонорари!

Що вивчає студент: майстерність телеведучого, тележурналістику, радіожурналістику, техніку екранного мовлення, журналістський маркетинг, авторські програми на телебаченні, акторську майстерність, режисуру монтажу.

 

 

Оператор кіно і телебачення

Кажуть, що оператор вміє думати очима, все бачить першим і ділиться відзнятим із мільйонами. Блискавична реакція, уміння сполучати одиничне і загальне, бачити масштабність подій і миттєвість факту – в цьому складність і привабливість професії. Оператор ніколи не залишиться без роботи, тому що кількість медіапродуктів така велика, що оператори працевлаштовуються ще під час навчання і отримують високі гонорари! 

Що вивчає студент: майстерність телеоператора, багатокамерну зйомку, монтаж та постпродакшн, візуальні ефекти та комп‘ютерну графіку, технології тривимірної анімації, кінознімальну апаратуру та оптику, експонометрію в операторському мистецтві, сенситометрію, кольорознавство, світлотехніку, комбіновані зйомки.

 

Звукорежисер кіно і телебачення, саунд-продюсер

Звукорежисер, саунд-продюсер – найбільш затребувана спеціальність у медіа- та шоу-бізнесі! Аранжування й зведення хітів для мегазірок, написання власних бітів і треків, запис та зведення звуку в кіно, кліпах і телешоу! Звукорежисер – дуже важлива частина команди, адже першочергово людина сприймає почуте, а потім вже побачене!

Що вивчає студент: звукорежисуру, програми цифрового аудіоредагування, постпродакшн, кінотелепродюсерство, основи електроніки, тракти звукопередач та пристрої обробки звуку, програми багатоканального запису звуку, електроакустику, архітектурну акустику, аранжування та зведення музичних композицій, інструментознавство.

 

Фотохудожник-рекламіст

Ти хочеш, щоб твої роботи прикрашали обкладинки глянців, рекламних білбордів, сайтів компаній? Хочеш співпрацювати зі знаменитостями та отримувати високий заробіток за свою роботу? Можливо хочеш робити мегапейзажі чи репортажі й відкрити власну галерею? Тоді ця професія саме для тебе!

Що вивчає студент: майстерність фотохудожника, фотокомпозицію, артменеджмент, моделювання стилю та іміджу, комп’ютерну фототехніку, кольорознавство, практичну фотографію, хіміко-фотографічні процеси та матеріали, фотоапаратуру та оптику, експонометрію, спеціальні види фотозйомок.

ВСТУП БЕЗ НМТ!

Обирай найкращих і приєднуйся до них!
Телефони для консультацій щодо вступу:
Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

  Консультація
  Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.