Творчий конкурс
- 021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»
- 022 «Дизайн»
- 024 «Хореографія»
- 025 «Музичне мистецтво»
- 026 «Сценічне мистецтво»
1. Прочитати напам’ять самостійно підготовлені літературні твори: вірш, уривок з прозового твору, невіршований монолог, гумористичний твір (для ОП «Режисура театру і кіно», «Акторська майстерність кіно і телебачення», «Теле,- радіожурналістика»); прочитати на камеру з листа інформаційний текст, запропонований екзаменаційною комісією, 3-4 скоромовки (для ОП «Теле, – радіожурналістика»).
2. Виконати пісню (для ОП «Звукорежисура кіно і телебачення», «Акторське мистецтво кіно і телебачення»); виконати елементи з танцю (для ОП «Акторська майстерність кіно і телебачення»).
3. Виконати етюд на запропоновану комісією тему (для ОП «Режисура кіно і телебачення», «Акторська майстерність кіно і телебачення», «Звукорежисура кіно і телебачення»).
4. Визначити мажорний та мінорний лади, кількість одночасно зіграних на фортепіано звуків, напрям методичного руху, відтворити запропонований екзаменатором ритмічний малюнок (для ОП «Звукорежисура кіно і телебачення»).
5. Представити не менше 15 власних фоторобіт наступних жанрів: портрет, натюрморт, жанрові сцени, репортаж, пейзаж (для ОП «Фотомистецтво», «Операторське мистецтво кіно і телебачення»).
1. Виконати 3 проектно-тематичні композиції на вибір з тем: «Людина», «Пейзаж», «Орнаментальний мотив», «Формальна композиція», «Асоціативна фантазія» (обов’язково) на однаковому лінійному шаблоні формату А4, одна з яких – у кольорі.
2. Стилістика зображень – на вибір вступника (реалістична, фантазійна, стилізація).
3. Техніка виконання: кольорові та графітні олівці, художні маркери, лайнери, фломастери, ручки.
1. Виконати підготовлені самостійно літературні твори: вірш, байку, уривок з прозового твору (для ОП «Режисура театру і кіно», «Акторське мистецтво театру і кіно»).
2. Естрадний монолог (для ОП «Режисура естради та масових свят», «Акторське мистецтво театру і кіно»).
3. Виконати пісню (народну, сучасну) або романс під акомпанемент, фонограму або a caрpella.
4. Виконати танець (народний, бальний, сучасний – за вибором абітурієнта) під акомпанемент або фонограму.
5. Виконати етюд на задану комісією тему (для ОП «Режисура естради та масових свят», «Акторське мистецтво театру і кіно»).
1. Продемонструвати підготовлений заздалегідь танцювальний фрагмент або етюд на вільну тему.
1. Виконати 2 вокальних твори різних стилів (a capрella або під фонограму «мінус» або у супроводі концертмейстера), один з яких – на українській мові.