Головна – Творчий конкурс

Творчий конкурс - Київський Університет Культури

Творчий конкурс

При прийомі на навчання до Київського університету культури творчий конкурс є обов’язковим третім предметом для вступу на спеціальності:
Реєстрація
Творчий конкурс проводиться з метою визначення творчих здібностей, практичних умінь та навичок вступників, необхідних для засвоєння та успішного опанування фахової програми для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» згідно нижчезазначених вимог до кожної спеціальності та освітньої програми.

1. Прочитати напам’ять самостійно підготовлені літературні твори: вірш, уривок з прозового твору, невіршований монолог, гумористичний твір (для ОП «Режисура театру і кіно», «Акторська майстерність кіно і телебачення», «Теле,- радіожурналістика»); прочитати на камеру з листа інформаційний текст, запропонований екзаменаційною комісією, 3-4 скоромовки (для ОП «Теле, – радіожурналістика»).

2. Виконати пісню (для ОП «Звукорежисура кіно і телебачення», «Акторське мистецтво кіно і телебачення»); виконати елементи з танцю (для ОП «Акторська майстерність кіно і телебачення»).

3. Виконати етюд на запропоновану комісією тему (для ОП «Режисура кіно і телебачення», «Акторська майстерність кіно і телебачення», «Звукорежисура кіно і телебачення»).

4. Визначити мажорний та мінорний лади, кількість одночасно зіграних на фортепіано звуків, напрям методичного руху, відтворити запропонований екзаменатором ритмічний малюнок (для ОП «Звукорежисура кіно і телебачення»).

5. Представити не менше 15 власних фоторобіт наступних жанрів: портрет, натюрморт, жанрові сцени, репортаж, пейзаж (для ОП «Фотомистецтво», «Операторське мистецтво кіно і телебачення»).

022
Дизайн

1. Виконати 3 проектно-тематичні композиції на вибір з тем: «Людина», «Пейзаж», «Орнаментальний мотив», «Формальна композиція», «Асоціативна фантазія» (обов’язково) на однаковому лінійному шаблоні формату А4, одна з яких – у кольорі.

2. Стилістика зображень – на вибір вступника (реалістична, фантазійна, стилізація).

3. Техніка виконання: кольорові та графітні олівці, художні маркери, лайнери, фломастери, ручки.

1. Виконати підготовлені самостійно літературні твори: вірш, байку, уривок з прозового твору (для ОП «Режисура театру і кіно», «Акторське мистецтво театру і кіно»).

2. Естрадний монолог (для ОП «Режисура естради та масових свят», «Акторське мистецтво театру і кіно»).

3. Виконати пісню (народну, сучасну) або романс під акомпанемент, фонограму або a caрpella.

4. Виконати танець (народний, бальний, сучасний – за вибором абітурієнта) під акомпанемент або фонограму.

5. Виконати етюд на задану комісією тему (для ОП «Режисура естради та масових свят», «Акторське мистецтво театру і кіно»).

024
Хореографія
Освітні програми:

1. Продемонструвати підготовлений заздалегідь танцювальний фрагмент або етюд на вільну тему.

025
Музичне мистецтво
Освітні програми:

1. Виконати 2 вокальних твори різних стилів (a capрella або під фонограму «мінус» або у супроводі концертмейстера), один з яких – на українській мові.

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.